Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kesik a menstruaciom 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kesik a menstruaciom 23 napja. Terhesseg lehet az oka?

Figyelt kérdés
Korabban ez nem fordult elo.2 napja szuros fajdalmat erzek a hasamba es hirtelen eleg sokat es ossze vissza eszek, bar ez az miatt is lehet h kozeleg a menstruacio?! Parommal vettunk tesztet holnap reggel csinalom meg de nagyon izgulok.
2012. dec. 1. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez már szerintem nem is késés, hanem már egy kimaradt.


Ha szexeltél és főleg nem rendesen védekeztél, akkor valószínűleg terhes vagy.


Amúgy hogy a jó égben bírsz ennyit várni a teszteléssel?

2012. dec. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? A nőknek többnyire 21-22 éves korára áll be rendszeresre a menstruációja.

Nekem 20 éves koromban, volt hogy 3 hónap kimaradt. Meg sokszor csak kétnaponta jött meg.

De ha eddig ilyen nem történt veled, akkor valószínű h terhes vagy.

Majd írd meg légyszi mi volt.

2012. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most azt várod, hogy innen a távolból diagnosztizáljunk téged?

igen lehet az oka a terhesség...

2012. dec. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy hogy birok varni? ugy h volt h mar kesett de ennyit meg soha max 10-11 napot. Nem Magyarorszagon elek de egy het mulva megyek latogatoba ugy terveztem majd otthon tesztelek, de edig birtam/tunk varni. 21 vagyok. Nem diagnosztizalast vartam hanem tapasztalatokat, nem felek v akarmi csak izgulok sztem ez ertheto. Stabil, komoly parkapcsolatban elek stabil haterrel ... a kerdest nem ugy tettem fel hogy "jaj Ur Isten mi lesz velem, ha..." de koszonom a valaszokat, megirom majd az eredmenyt!
2012. dec. 1. 03:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Negativ lett, de magyarorszagon mindenkepp elmegyek nogyogyaszhoz hogy mi miatt kesik...
2012. dec. 1. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!