Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Késik a menstruációm, stressz, vagy előfordulhat a terhesség miatt?

Az iskola miatt manapság sokat stresszeltem, vizsgák, mindentől, de eddig ha aggódtam mindig elöbb jött meg.

Párommal együtt voltunk, védekeztünk, a gumi nem szakadt ki, nem volt semmi probléma, viszont késik már 5 napja.

Néha-néha rámtör a hányinger, fejfájás, gyomorégés. Nem tudom ez minek lehet az oka, lehet már úgy felhúztam magam, hogy "bemesélem" magamnak.

Van okom félni??

2011. jún. 12. 14:00  Privát üzenet  

A válaszok

És miért nem vettél egy tesztet? Mi aztán honnan a fenéből tudnánk, hogy terhes vagy-e vagy sem?

Ha gumival védekeztetek, akkor nem valószínű. De persze nem ismerlek. Lehet, ti úgy használjátok a gumit, hogy aktus közepén húzza fel a srác. Ilyen esetben pl. simán lehetsz terhes.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011. jún. 12. 14:10 Privát üzenet
szerintem nyugodj le és meg fog jönni :) amúgy igen, bemesélheted magadnak a tüneteket, én is meg már pár bnőm is csinálta ezt... aztán persze nem lett semmi :D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2011. jún. 12. 14:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagy mértékű alkohol, dohányzás, kávézás, stressz a terhesség első 5 hetében okozhat-e fejlődési rendellenességet?
Stressz, terhesség, mi lehet?
3. gyerek után stressz-inkontinenciában szenvedek. Olvastam, hogy ez lehet a húgyhólyag, vezeték rossz elhelyezkedése miatt is. Lehetséges, hogy a terhesség, szülés alatt alakult...
Sok stressz terhesség alatt (2. trimeszter) mennyire ártalmas, mit tehetek, hogy kevésbé legyen az?
Létezne olyan hogy a terhesség jelei az első héten jelentkeznek? Vagy csak a stressz, vizsgaidőszak miatt van?
Ha valaki sokat idegeskedik terhesség alatt mi történik a babával? Egyáltalán lehetséges úgy gyermeket kihordani? És a stressz meghatározza a baba viselkedését a későbbiekben?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!