Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretek bele mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele mindig abba akibe nem szabad?

Figyelt kérdés
Hogy szeressek ki úgy valakiből ha sokat beszélek vele , nagyon jóba vagyunk és ezt nem akarom tönkretenni?
2012. dec. 1. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez állandó jelleggel fennálló probléma? Tehát nem ő az első eset?

Amikor így voltam vele - nekem is volt ilyen időszakom -, az azért volt, mert szerelemre vágyás volt, a hormonok tomboltak, de elköteleződni nem akartam igazán. Tartottam is tőle meg nem is voltam érett rá még. Ezért szúrtam ki mindig azokat, akikkel kevesebb volt az esély egy teljes értékű párkapcsolatra. Azaz inkább ők szúrtak ki engem.


Beszélj vele kevesebbet. A kapcsolatot nem kell megszakítani, lehettek jóban továbbra is, de akkor is kicsit lejjebb kéne venni az iramból.

2012. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy, hogy arra figyelsz, hogy mennyire lerázza a közeledésedet pl nyomulsz és hárít, nos ettől egy idő múlva ki fogsz ábrándulni.
2012. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ezaz amit annyira nem lehet mondani h hárít.
2012. dec. 7. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor csak feszegesd a határokat!
2012. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!