Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem ajanlatos fürdeni...

Miert nem ajanlatos fürdeni terhesseg alatt, en nagyon szeretek es nem akarok lemondani rola, muszaly? Nem gözös forro vizre gondolok, szoval nem szabad?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
forró fürdőt nem javasolják mert az vérbőséget okoz ami vetéléshez vezethet... nekem a 16.hétig nem javasolták azóta viszont ki nem hagynám a kellemes pancsit... arra is kell még figyeli hogy nyitott méhszájnál a fertőzés veszélye nagyobb. 30 hetes pocis
2009. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes és zárt a méhszáj, nyugodtan fürödhetsz, akár még úszni is eljárhatsz. Én is végig fürödtem és rengeteget úsztam is. Tehermentesíti a lábakat és a gerincet.
2009. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem javasolt, mert könnyebb fertőzést beszerezni, ha nyitott a méhszáj.Az viszont nagyon fontos, hogy nagyon meleg vízbe semmiképp ne menj,mert leválhat a lepény és az végzetes lenne.
2009. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És sajnos a méhszáj pár óra alatt is kinyílhat. Nem lehet biztosra tudni, hogy zárt. Ezért jobb az óvatosság. De ha te akarsz, akkor fürödj, sokan szoktak a "tiltás" ellenére. Csak akkor tényleg ne legyen 36°C-nál melegebb.
2009. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!