Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretek valakit, mégis kalandra vágyok? Nem szeretném véglegesen elhagyni, csak fiatal korom ellenére szeretnék másokkal is megismerkedni, és kicsit szabad lenni.

Figyelt kérdés
18 évesen 2,5 éves kapcsolatban vagyok.. de sajnos eljött az az idő, hogy nemtudom mit akarok, és vágyódom egy új szerelem vagy egy új kaland után. nagyon szeretem a barátomat, de a kapcsolatunk unalmassá vált. Hiába lendítjük fel mindig új dolgokkal. szeretném ha újra átélhetném azt amit a jelenlegi barátommal anno, de szeretnék mindenképp valaki mást, akár egy kaland kedvéért, de semmiképp sem szeretném megbántani a barátomat. Ő elég féltékeny típus, de nagyon szerelmes. Szerintem ő más lányokra rá sem tudna nézni. Persze, nem tudhatom én sem..Szeretem őt, de mégis úgy érzem, hogy változásra van szükségem. mit javasoltok? kérjek szünetet még kicsit kiélhetem magam mással, vagy pedig szakítsak vele? esetleg titokba? Segítsetek kérlek, mert már egyáltalán nem tudom mit tegyek :( Köszi!
2010. szept. 27. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal vagy, az a baj. Még nem élted ki magad, nem szórakoztál és flörtöltél eleget. Biztos, hogy nincs nagy jövője ennek a kapcsolatnak, ha már nem tudjátok feléleszteni sem. Talán nem ő az igazi. Sőt, szerintem te már csak a megszokás rabja vagy és azért vagy vele. Ha igazán szeretnéd, nem vágynál azokra a dolgokra, amiket leírtál. Egy boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatban nem vágyik a másik fél új szerelemre. Szerintem vess véget a dolognak, ha fáj is, és mondd el, hogy még nem vagy kész arra, hogy lekösd magad. Semmiképp ne kezd új kapcsolatba mellette, az egy álszent dolog, és ha szeret, akkor meg sem érdemelné. Ne próbálj biztos pontot keresni, hogy ha a másik mégsem jó, akkor vissza a régihez!!!Ha belevágsz, hát kezdj tiszta lappal!!
2010. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20:34 kiegészítése: ha tényleg az igazi, később is összejöhettek!
2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot! Sokat segítettél! Igyekszem így tenni. De nagyon nehéz elengedni, tudva, hogy neki is mekkora fájdalmat fogok okozni. De úgy gondolom jobb most mint 20 év múlva..:) :(
2010. szept. 27. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal, amit a 20:34-es hozzászóló írt!


Mindenképpen meg kell tudnod értetned vele, különben sosem fogja megtudni, hogy miért hagyod el... és így is eléggé gallyra fogod vágni a pasid. Úgy fogja érezni, hogy nem elég jó. És egy ideig nem fog tudni mást szeretni. De még mindig jobb, mintha megcsalnád és közben/utána kikészítenéd. (Még akkor is, ha nem derülne ki... amit meg lehet érezni)


Túl sok gondolatot és emléket ébresztett ez most fel bennem, amikre nem térnék most ki...


Csak annyit mondok, hogy sajnálom a srácot.

2010. szept. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 g.zs. válasza:
Én szivesen segítenék
2010. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!