Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha az egyik haveromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha az egyik haveromnak engedem hogy fogdosson?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk, elég jó haverok vagyunk (semmi olyat nem érzek iránta,) különösebben nem is tetszik, (tehát a stílusa meg stb nem jön be) csak a vonzalom van meg :D magyarán nagyon bírom a srácot, nem vagyunk szerelmesek, nem járnék vele (ő se velem) de ha pl a baráti körünkbe vagyunk, megengedem hogy simogassa a combomat. (semmi több) és én is szoktam neki. Ez gáz??
2012. dec. 1. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ha te is fiú vagy,akkor eléggé....
2012. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2012. dec. 1. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

:/

Nem gáz, csak valószínű, hogy előbb-utóbb egyikőtök mégis szerelmes lesz... akkor meg vége a barátságnak

2012. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, bár elég furcsán veszi ki magát az adott szituáció. De én is ismertem ilyen embereket, akik állandóan ölelkeztek a másik nemű baráttal, de még sem volt közöttük semmi.
2012. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudnám szeretni meg nekem amúgyis más fiú tetszik...
2012. dec. 1. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Akik iránt nem érzek semmi olyat azoknak nem szoktam a combját simogatni,de ők se nekem...:D
2012. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó... ez te vagy! De a haverod érzéseit nem tudod :/

Lehet, hogy már most is érez valamit, csak nem meri kimutatni.

2012. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na... azt akarom mondani, hogy az effajta túlzott kedvességet könnyű félreértelmezni.
2012. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!