Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza lehet haveromnak?

Figyelt kérdés

Nos, volt egy 14-16 év körüli lány, akit leszólítottam a barátnői előtt, kb. 5-en lehettek és elég durván beszólt, hogy hogy nézek ki és sértegett, hogy kopjak le. Gyorsan leléptem. Elég kínos volt, mert sokan hallották. Az meg volt olyan szemét, hogy még távolról is ordibálta később, amikor újra találkoztunk, hogy de nagy orrod van,egy másik helyen, szabadban volt és szintén ott voltak a barátnői is. Csesztetett, provokál folyamatosan mintha azt várta volna, hogy vegyem észre és visszaszóljak, de nem is mertem rá sem nézni, gyorsan és heves szívveréssel elhúztam a környékről is és azóta is félek arra felé járni, nehogy újra lásson és beégessen mindenki előtt. Én ezt az egészet teljes kudarcként könyveltem el és azóta még jobban megcsappant az önbecsülésemm, önbizalmam, ami sosem volt valami sok. Úgy érzem olyan ronda vagyok, hogy esélytelen vagyok a lányoknál és azóta, több hónapja nem is szólítottam le egy lányt sem, pedig azelőtt simán megtettem heti rendszerességgel, ha volt időm rá és kedvem, hangulatom. Szóval lelkesen próbálkoztam, de ez letörte és azóta még inkább félénkebb lettem, már nézni is alig merek nekem tetsző lányokra. Kaptam már ezelőtt is durva lekoptatásokat, de azok nem sértegetésből álltak, így nem állítottak meg, de a külsőmre nagyon érzékeny vagoyk, mert sosem éreztem magam szép fiúnak, sokáig nem is mertem kezdeményezni és most újra visszaestem oda. Pedig nagy nehezen haverok segítségével végre lemertem már szólítani lányokat élőben, erre most újra visszaestem a lúzer, gyáva félénk kisfiú szintjére. :/


Haverom szerint viszont ez csak testz volt, hogy elég tökös és bátor vagyok-e visszaszólni neki, mert az ilyen lányok megkaphatnak akárkit és így koptatják le a jellemre nyomi, félénk, béna srácokat. Én nem hittem neki, szerintetek?


2012. júl. 6. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza lehet. Hány csaja volt már kb. a haverodnak?
2012. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit akart ezzel a lány, de mivel egy beképzelt, ostoba p*csa, jobb is, ha nem neki bizonygatod, hogy mennyire is vagy tökös. Nem kell visszaszólni, előbb utóbb megunja, ha nincs hatása, csak ne lássa rajtad, hogy bánt. Megjegyzem, irigylem a hidegvéred.

Én nő vagyok, de az ilyen nőkre azt mondom, hogy sortűz, undorodom még a fajtájától is. Ne törje le az önbizalmad, mert nem az a lényeg, hogy mit mondanak, hanem hogy ki mondja. Sablon duma, de nagyon igaz. Egy ilyennek ne adj a szavára. Kitartás!

2012. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátodnak. A nő egy igen kemény és szemét lény. Mielött behodolnának nekünk tesztelnek minket. Légy tökös, alázd le annyira őket hogy utána ne merjenek mégegyszer bármi rosszat vagy csúfitott mondani rólad. Amúgy minden nő ezt csinálja a buliban legalábbis azok akik úgy vélekednek magukról hogy maguk a megtestesült szépségek és bármit megtehetnek. Ha oylat akarsz felszedni buliban akkor csináld azt amit a barátod és én is mondok. De amúgy vannak normálisok is. Csak az ilyenekkel kell így bánni hogy tanuljanak hogy veled nem érdemes próbálkozni iylen téren, de más téren meg mehet a menet ha érted mire gondolok:D


21/F

2012. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AvernusTriad ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy igaza van-e a haverodnak, mert aki nyilvánosan megaláz, az nem tesztel, hanem aktívan szemét p*csa.
2012. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csegi89 ***** válasza:
Szerintem ilyen hozzáállással nem lesz barátnőd. Meg kell tanulnod elfogadni magadat olyannak, amilyen vagy. Ha meg sérteget valaki, azt nem szabad hagyni, vissza kell vágni különben a fejedre fognak sza.rni.
2012. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen szemszögből "elemzed" a dolgokat:Lehet,hogy csak akkor ilyen amazon,amikor ott vannak a barátnői,ha egyedül lett volna,lehet hogy még könyörgés is lett volna ebből (az ő részéről).Ha megfogadod a tanácsomat akkor a következőt teszed:


1.Amit mondott rólad azt MOST gyorsan elfelejted,ne kajálj már be minden hülye rágalmat am

2.Nyugodtan sétálj el mellettük,de úgy,hogy ne figyelj rájuk és hogyha beszól,akkor mondd ezt (vagy valami hasonlót) :,,Mivan?Szerinted téged nézlek egész nap?Komolyan azt hiszed,hogy körülötted forog a világ?Azzal hitegeted magad,hogy nálad szebb nincs?"

3.Ha továbbra is ezeket a dolgaidat csinálod,amiket elmondtál pl. megsértődsz mindentől,akkor az életben hamar fel fognak falni.

4.Ezt a lányt felejtsd el,csak tönkretennéd magad (tapasztalat)

Sok sikert!

2012. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os!

Én a csaj helyébe ha azt mondaná nekem amit leírtál akkor én csak ennyit mondanék neki.:

1.Nem hitegetem. Tudom hogy nincs szebb nálam (lenézően vigyorogva mondva)

2. Tudom hogy van nálam szebb, de abban is biztos vagyok hogy nálad rondább nincs a világon (szintén vigyorogva)

Vagy valami mást. Az ilyen beképzelt libák simába visszavágnak és mivel legutobb sikerült teljesen lealázni még nagyobb erővel tudd neki visszavágni. Szal ha már vissza kell neki valamit mondani akkor az legyen olyan ami kemény, lenéző, hatalmas oltás amivel nem tud mit kezdeni, tehát nem tud visszaoltani. Sajnos nekem nincs ötletem rá, de majd gondolkozok hátha eszembe jut valami. És nem árt ha felkészül a kérdező hogy ha beoltod próbálja visszanyerni a hatalmát feletted szal addig kell oltanod amíg el nem sírja magát vagy ott nem hagy. Sajnos van a dolognak hátulütője is. pl ha barátnőivel van akkor lehet együtt támadnak és olyankor meg hamar el lehet vérezni. Sok sikert!

2012. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hetes!

Ha nem tudsz ajánlani semmit,akkor minek veszed a fáradtságot,hogy írj?

2012. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát én pont ugyanaz vagyok mint te hogy nem vagyok a legszebb meg nem vagyok gazdag,de megvagyok elégedve magammal és a szövegemtől elélveznek..ezzel azt aarom mondani hogy a lányok nem mindig a szépséget nézi hanem hogy milyen a szöveg,h tudz neki legalább 1 valamit mondani ami neki is tetszik akkor már van esélyed..az ilyen kis k**vákkal meg e foglalkozz ink. Vágj visza valahogy én eladtam volna őket a piacon vagy nem tuom,de biztos vissza szóltam volna
2012. júl. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!