Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fiúk/lányok gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lulu@ kérdése:

Szerintetek fiúk/lányok gáz, ha egy lánynak szőrös a lába között, a nemi szerve? Mármint ha nem borotválja

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát engem zavarna :S

Nem mondom hogy legyen teljesen csupasz, de azért ne legyen egy dzsungel sem.


17/F

2012. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Inkább epiláld! A borotvától csak borostás lesz :S
2012. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
igen, gáz.
2012. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom a 2. választ fiú írta, aki el se tudja képzelni, milyen fájdalmat okoz az intim területek epilálása...
2012. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
gáz
2012. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe mégis mi a gáz? Az, hogy szőrs,nem azt jelenti, hogy két méteres dzsungel van, ami kilóg a bugyiból.

Ha normálisan karban van tartva, nem értem mégis mi benne a gáz.

Az epilálásról meg...epilálja az, aki írta. Megnézném közben a fejét....


Amúgy is. Ki látja? Jó esetben csak a párod. Akkor meg? Talán vele kellene megbeszélni, hogy zavarja-e vagy sem.

2012. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem dzsungel és ápolt semmi gond vele. Annak pedih aki azt írta, hogy epilálja pedig üzenem, hogy az nem csak úgy megy, pl. én nekem csúnyán benő epilálástól és gyantától is, már többször próbáltam, annál már a dzsungel is szebb volt, mint ahogy akkor kinézett :( És egy év kelett míg teljesen helyrejött.
2012. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pali1977 ***** válasza:
Őszintén? Én nem szeretem ha telemegy a pofám szőrrel XD De ki tudja, lehet egy olyan srácot fogsz ki akinek tökmindegy, hogy ott milyen vagy :)
2012. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem gáz. Mivel én lázadó tipus vagyok, nekem azért sem tetszik a sablonos csupaszság, uncsi, egyforma, szürke, stb. Érdekesebb ha szőrös, meg szexibb is, mivel mindenkinek más a szőrzete intim részen. Csupaszon meg mindenki egyforma, na attól senki nem egyedi, utálom ha vki nem egyedi, hanem szürke. De ez izlés kérdése, kinek mi jön be.

23/F

2012. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!