Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ha valaki lányból fiúvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ha valaki lányból fiúvá operáltattja meg hormonoztatja magát az micsoda? Transszexuális? Ez a pontos fogalom rá? És az mit takar pontosan? Hogyan jut ide?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki ezt teszi s szeretném "megérteni" mi van ilyenkor. Mert kedvelem, mint régi jó megbízható barátot de nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. Elveszíteni pedig nem szeretném. De amíg ezt nem tudom valamennyire megérteni, nem tudok olyan fesztelenül beszélgetni vele mint éveken keresztül.. Sőőőt nemhogy fesztelenül, egyszerűen kerülöm. Mer nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Qrva rossz érzés, de olyan érzés, mintha soha nem is ismeretem volna. Hiszen én egy kedves aranyos lányt ismeretem meg anno, akivel együtt vesétzük még ki, hogy melyik srác helyes vagy nem helyes.

Köszi ha tud valaki segíteni, akát olyan aki ezen átment, merte egyenlőre vele képtelen vagyok erről beszélni. beszólósok kíméljenek, egyáltalán nem tartom egy vicces szitunak.



2012. dec. 1. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Transzneműeknek nevezzük őket :)

[link]


Én azt tudom tanácsolni neked (bár még nem voltam ebben a helyzetben), hogy beszélj vele. Kérdez meg őt hogy mi hogy van, és ha látja rajtad hogy nem bánásból kérdezed akkor biztos vagyok benne hogy elmagyarázza neked a dolgokat. Csak legyél nyitott és elfogadó. Sok sikert! :)

2012. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én sem voltam... :O köszi a linket megnézem. Nem szeretem az ilyen embereket, aza= kerülöm. De őt nem akarom, mert őt ismerem. De többre nem vagyok kíváncsi. Semmi bajom velük, csak a közelembe ne legyenek. Mert nem tudok (és nem is nagyon akarok) velük mit kezdeni. Erre tessék.:O Milyen faramuci az élet.. Egy számomra kedves személy kerül be ebbe a csoportba ami iránt soha de soha nem érdeklődtem, mert egyszerűen nem érdekeltek.
2012. dec. 1. 19:12
 3/3 A kérdező kommentje:

"Ha a transzszexuális barátod vagy rokonod megkér, hogy használd a hozzá illő megszólításokat, és az új, hozzá illő nevét, megtiszteled vele, hogy így teszel. "


Jesszusom... Hogyan hívjam Péternek, ez eddig esezmbe sem jutott.... :O

:(


Szerinted én képes lehetek erre?? Baromira nem vagyok egy nulla inteligenciával rendelkező ember, de ezzel a feladattal fogalmam sincs hogyan fogok megbírkózni.. Ja különebn nem kis hülye csitrik vagyunk már 34 évesek vagyunk mindketten.. Atyaég.. ezt, hogyan fogom csinálni..?? Komolyan szomorú vagyok.. Olyan jó lenne megint olyan fesztelenül eszetlenkedni mint régen... :(

2012. dec. 1. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!