Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálhatnék, hogy megérts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálhatnék, hogy megértse hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
A sulimban tetszem a portásnak, de komoly párkapcsolatban élek, és idős is lenne hozzám. Apró célzásai vannak, de tudom hogy a napokban adni akar valami meglepetést. már előre félek, hogy hogyan reagálhatnék, mivel elkerülhetetlen hogy találkozzunk minden nap. és csak nem mondhatom meg csak úgy, hogy bocsi ez nekem nem pálya, mert csak célozgatott eddig, és megbántani meg nem szeretném. 18/L
2012. dec. 1. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd be a barátodat és csináld úgy, hogy lásson mikor vele vagy, vagy búcsúcsókot ad stb, hátha akkor leesik neki
2012. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első válaszoló stratégiája beválhat... csak akkor nem, ha a portásotok egy pszichopata állat, és ilyenkor csak mégrosszabb lesz a dolog. (bocs, csak én néha túlgondolom a dolgot) :)
2012. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a sulim elég messze van a városközponttól, és hiába mondtam barátomnak, nem akar kijönni, azt meg hogy miért is kéne jönnie, meg nem akarom elmondani neki, mert félek, akkor meg túlreagálná a dolgot.
2012. dec. 1. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
hmmm hát akkor csinálj úgy, mintha telefonálnál a barátoddal elötte, és mondj olyanokat, amiket az ember csak a párjának mond:P Jobb ötletem nincs:D
2012. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, köszi szépen :) majd próbálkozom.
2012. dec. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!