Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van az igazság a csajozásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az igazság a csajozásban? Igazságot akarok, miért nem lehet megkapni?

Figyelt kérdés
Nem születtem sem magasnak, sem helyesnek. De ez igazságtalan, hogy valaki ilyen hendikeppel indul és 20 évesen x számú nővel járt már, más meg egyel sem. Másban ugyanazt tudom teljesíteni, mint ő. Pl okosabb vagyok, jobb a jellemem, többet mosolygok, kedvesebb is vagyok. De azt látom, hogy a hendikepp ellen (vonzóbb arcú és 10-15 centivel magasabb) nem igazán lehet mit tenni, nincs igazán megoldás rá. Hol van az igazság, ami jár a nem vonzónak született srácoknak is?
2012. nov. 25. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az igazság odaát van.
2012. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy van igazság? Én mondjuk könnyen beszélek, de ha nem így állsz hozzá, könnyebb elfogadni. Meg azért azt se feledd, hogy nem lehetetlen becsajozni, még annak sem aki alacsonyabb vagy nem olyan jóképű. 24F
2012. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát pedig megválaszoltad a kérdést, te is látod h igazságos, ő jobban néz ki, te kedvesebb vagy, neki több csaja volt, neked kevesebb, tudod, akinek rövidebb az egyik lába annak hosszabb a másik:D
2012. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Vagy itt is győz a természetes szelekció mint az állatvilágban, és tehetetlen ellene az ember, akármit is tesz vagy ér el az életben? Van ami legyőzhetetlen? Van amibe bele kell törődni, hogy soha nem leszel sikeres a másik nemnél, bármit és bárhogyan is teszel? Bele kell törődni a megmásíthatatlanba? Kevés az ha elfogadod magad és kibékülsz testeddel és lelkeddel, mert az nem egyenlő azzal, hogy mások is elfogadnak (ha elfogadod magadat, azt mondják, hogy sikeres leszel a másik nemnél- nem nagyon tapasztalom ezt).
2012. nov. 25. 22:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Igazság egy túlbecsült dolog ami nem létezik! Nem tehetünk ellene semmit. Törődj bele. Pont ahogy mondtad a szelekció.
2012. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hááát bizony valamilyen szinten köztünk emberek között is zajlik a természetes kiválasztódás. Az meg, hogy beletörődsz ebbe vagy megpróbálsz felülkerekedni csak rajtad múlik.


De attól, hogy ide leírod a bánatod nem lesz jobb. Sőt mi több, neked kimondottan rosszabb lesz.

Főleg ha betévednek ide olyanok aki majd leírják, hogy ők így megy úgy (ami akár mese is lehet) te meg teljesen letörsz, hogy nekik bezzeg milyen jó.

Vagy jönnek a hasonló cipőben járók akik majd igazolják, hogy jogos a bánatod és ezzel nyugtatgathatod magad, beletörődve, hogy ilyen az élet.

2012. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
You control your life but don't forget your destiny!!! Mindenki kepes attorni a gatjait, csak akinek magasabbak nehezebben tori at es nem tud akkora eredmenyeket elerni mint mas, de attol meg lehet sikeres. Remelem segitettem.
2012. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az élet nem szép, az élet nem ajándék /mindenkinek/ és nincs igazság. Vannak azok a nagyon gonosz/nak tűnő emberek/ akik genetikusok is, azt vallják , nem kéne mindenkinek szaporodnia. Mert ha nem életrevaló egyedeket hoznak létre, szeretheti a szülő persze, ki nem szarja le a szülői szeretetet, ha a körülöttük lévő egész világ csakm egveti, kiközösíti, lenézi őket. Milyen élet az ilyen? A szülö meg önző, hogy a halmozottan szar géneket átörökíti egy újszülött szenvedő alanynak. Kár érte. Az életben nincs igazság.
2012. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3.ik vagyok, nincs lehetetlen, és ha megbékélsz magaddal akkor könnyebben tudsz lányt találni, de ahoz próbálkozni kell és nem feladni, persze nem azt mondom h olyan jol fog menni mint egy srácnak aki elfingja magát azt már fekszik neki a csaj, de egy értelmes rendes lányt összeszedhetsz, feltéve ha te is értelmes vagy és rendes vele, én a barátnőmnek hónapokon át udvaroltam mire eljött randira egyáltalán, de végül eljött, és utána minden jol ment.
2012. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!