Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy tetszem neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tetszem neki? Vagy felejtsem el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

igen, tudom, sok ilyen kérdés van. :)

Van egy fiú az osztályban..és hát mostanában arra eszméltem hogy nekem tetszik. vagyis kb. 3hete.

Azóta többet próbálok beszélgetni vele. Szünetekben barátaimmal kijárunk velük pl. az udvarra.

Érdemes tudni róla, hogy kívülről kemény, és megmondja az igazat. Olyan az emberekkel mint amilyenek vele. Ez is tetszik benne. Bocsánat a csúnya szóért, de sokan mondják neki, meg nekem is, hogy Köcsög. (elnézést a csúnya szóért)De ha rosszabb jegyet kap, vagy lecseszik a tanárok, stb akkor azért meglágyul..

Személy szerint velem nem bunkó, egy rossz szava sem volt rám. Mostanában szoktunk beszélgetni, de nem sokat. Sokszor hülyül, főleg ha a közelében vagyok/vagyunk a barátaimmal. ha ők mondanak valamit ami akár nem tetszik stb.. akkor azért van amikor leszólja...de tényleg velem nem szokott bunkó lenni..Csak van egy kis gond..vagyis kettő.

Egyik az, hogy nem merném megkérdezni, mert ő kiröhögne, stb a barátaival, szóval nem afféle komoly gyerek, még.:)

A másik meg az..hogy elméletileg mi rokonok vagyunk...de eléggé távoli rokonok..Ha minden igaz, harmad unokatestvérek.

Nem szokott elpirulni, legalábbis nem úgy vettem észre. De más hangnemben beszél velem mint bárki mással. Mosolyogni is szokott néha.

Köszönöm a válaszokat előre is!

12/L



2012. dec. 1. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
decuki! :)
2012. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tetszel neki.:)
2012. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Hát, meglátjuk, nem tudom. Elég sok hülye lány osztálytársam van, akik mindig mindenbe beleverik az orrukat, még akkor is, ha semmi közük nincs hozzá. Például elkezdtek neki mondani baromságokat, amihez tényleg semmi közük..Szóval várok még egy kicsit, hogy mindenki lenyugodjon ezzel kapcsolatban, és majd meglátjuk mi lesz!:) Egyébként ezzel kapcsolatos "tanácsokat" és válaszokat szívesen várok!

Köszönöm!

2012. dec. 1. 17:43
 4/10 Pali1977 ***** válasza:
Azért csak szokott néha egyedül is lenni nem? Akkor érdemes megpróbálni hogy beszélj vele. Az számít, hogy veled milyen. Mi pasik talán nehezebben mutatjuk ki, amit érzünk, ézért gondolják a lányok nagy többsége hogy kiismerhetetlenek vagyunk, pedig annyira ez nem is igaz. Szóval mindent bele! Kockázat nélkül nincs győzelem!
2012. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, tényleg nem szokott egyedül lenni! :) Egyszer nem láttam még egyedül..Meg persze ez még elég kezdetleges, szóval ezzel várni szeretnék még egy kicsit..

Ez most nem nagy cucc, de tesin például focin is általában mikor együtt vagyunk (fiú-lány vegyesen) akkor is szokott passzolni, segíteni..:)

2012. dec. 1. 18:07
 6/10 A kérdező kommentje:

Jajj ezt elfelejtettem megkérdezni:

Szerintetek mennyi idő mire megkomolyodik kicsit, és nem csak fiúkkal lesz képes lógni?

2012. dec. 1. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Mire megkomolyodik?

Attól függ milyen gyorsan érő típus 2-4 év

2012. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm:)

Várom még a válaszokat.:P:)

2012. dec. 2. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nagyon édes! :)

Szerintem tetszel neki, de ez a harmadunokatestvér-story kicsit gáz.

Szerintem ne kérdezz rá, így konkrétan, hogy "Tetszem neked? Mert nekem nagyon bejössz" hanem csak kis lépésekben haladj ;)

sok sikert :)

2012. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!:)
2012. dec. 3. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!