Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a tesi tanárom! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a tesi tanárom! Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptuk meg eleinte keménykedett de kiderült hogy amúgy kedves jófej nő. Imádom. Néha megvéd a tanároktól és mehetek más osztályokkal tesizni és nem kell mondjuk matekon ülni. Meghalok amikor megsimogat :D Mindig megdicsérem hogy milyen csinos és rám mosolyog. Nekem olyan nő kell mint amilyen ő. Hogyn felejtsem el?

18f


2012. dec. 1. 11:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Fiatal amúgy
2012. dec. 1. 11:17
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most viccelsz ugye?

Nem kell matekon ülnöd?

Akkor hogy fogsz leérettségizni? És egyébként is, h kell azt érteni, h megvéd tanároktól, meg, h simogat?

2012. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy felejtsd el (úgyhogy a válaszom 0%, köszipuszi), de a tanárnő nem viselkedik éppen megfelelően. Fiatal nőként nem kellene simogatni a 18 éves tanítványt, ez mondjuk tízéves korig még elmegy. Meg mi az, hogy nem kell matekon ülnöd, helyette tesizel?! Miből fogsz érettségizni, matekból vagy tesiből? Eszem megáll.

Egy tanárnő.

2012. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló, na, kezet foghatunk, tkp. ugyanazt írtuk :-))
2012. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen:)

Bár gyanítom, h nem erre a válaszra számított.

/egyébként szintén tanárnő:)/

2012. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt majd megoldom tudom a matekot meg nem mindig van ez így de előfordul. Néha megsimogatja a vállamat vagy a hajamat:D a megvédés úgy szokott lenni, hogy ha véletlenül csúnyát mondok és panaszkodnak a tanárok néha szól, hogy biztos véletlen volt meg hogy mások is szoktak rosszalkodni. Igaza van.
2012. dec. 1. 11:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Helló, kollegina! ;-)


Kérdező, lehet, hogy te is bejössz a tanárnőnek, de akkor sem kellene így viselkednie. Jól értem, végzős vagy? Bírjátok ki az érettségi végéig, aztán megbeszélhetitek az érzelmeiteket. De amíg iskolába jársz, addig a tanárnak tabu a diák, és fordítva.

2012. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Mondjuk a matektanárt sem értem, hogy mehet bele egy ilyen szituba, érdekes ez az egész.
2012. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Van pasija. Nem akarok tőle semmit mert hozzám idős meg amúgy is a tanárom.
2012. dec. 1. 11:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg távolságot tartani. Légy tisztelettudó, de nem kell bizalmaskodni, ja, és inkább a matekórákra járj be. Szerintem az is fűt téged, hogy ennyire közvetlen a viszonyotok, ezt nem kellene.
2012. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!