Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony testalkatú pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony testalkatú pasik (nem véznák), milyen típusú nőknek jönnek be?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A normálisaknak
2012. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Fontossági sorrendben írom ( első a legfontosabb ) : Arcra legyen gyönyörű, hajszín ( barnás szőke, feketés barna,barna,fekete )legyen normális ( tehát tudjon viselkedni, tudja hova milyen etika,ne beszéljen csúnyán és türelmes legyen,higgadt ) nekem azután jön az hogy hogy néz ki. ( csúnya dolog lesz ezt leírni de nekem a szép lábak és sexy has, ne legyen vékony de ne is molett ( kb 60kg, ez még csúnyább megfogalmazás volt ).


19/F vékony testalkatú nem vézna srác.

2012. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
ha mellette van legalább egy m6-os bmw-d meg vastag tárcád akkor bármelyiknek :)
2012. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lassan a falba verem a fejem...

Mindenkinek más az ízlése, lehet egy kövérnek fogsz tetszeni, egy agyontetováltnak, 130 cm-esnek, depressziósnak, pattanásosnak, mittomén, ez nem külalak-belső függő...

2012. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem félre értettem a kérdést, bocsánat. De kinek a pap kinek a paplan...
2012. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok szep es normalis gondolkodasu lanynak jon be ez a tipus, mert ez egy termeszetes kinezet, nem egy felfujt izmos vagy elhizott egeszsegtelen elhanyagolt kulso. Nekem is a vekony fiuk jonnek be, es az utolso kep az ami szerintem az idealis.
2013. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi a kep egy masik kerdesnel volt :-)
2013. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!