Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a túlzott válogatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a túlzott válogatás baj?

Figyelt kérdés

A kérdést egy 19 éves lány ismerősöm ihlette,tehát nem rólam szól.Tényleg szép,jó alakja van,a belsője is jó,értelmes,okos,(szinte) minden meg van benne,ami kell.

Viszont én még ilyen válogatós lányt nem láttam.Ha nem 10/10-es arcú,jóképű fiú,akkor már nem kell neki,hiába van a fiúnak mondjuk jó teste,jó belsője,a lényeg,hogy az arca kifogástalanul nézzen ki.

Ez természetes? Elvégre a lány tényleg jó,kívülről,belülről is.

Más is van így ? Vagy ez már tényleg túlzás és változtatnia kéne? Vagy végülis mindegy,mert egyszer úgyis talál valakit,aki megfelel neki? Nektek mi a véleményetek erről?

(Jó persze,ez rajta áll,ha neki ez így jó,akkor úgysem fog változni)


2012. dec. 1. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes arcú párt keres? Sok szerencsét neki hozzá!
2012. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez szubjektív,de nyílván a számára tökéletes arcú fiút.
2012. dec. 1. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom... Ha tényleg ez alapján mérlegel, nem biztos, hogy lesz valaha boldog párkapcsolata...

Az ilyen lányoknak szerintem csak azért kell barát, hogy felvágjanak vele.

2012. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Majd harminc évesen,elkeseredett szingliként jön ide sírni a gyakorira,hogy neki meg miért nincs még mindig komoly kapcsolata?Addigra talán elgondolkodik magán,és talán még nem lesz késő.Vagy igen,de akkor már nem lesz,ki eljárjon vele diszkóba,mert ő milyen menő a csapatban,mert Mayo Chixben nyomul,meg magas,meg karcsú,meg gyönyörű....
2012. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A válogatás JÓ,mert ha magasra teszi a mércét,akkor olyan párja lesz,aki neki teljesen megfelel és nem esik abba a hibába,hogy pl egy agresszív tahóval jön össze,hanem gondolom olyannal,aki figyel rá,mert ez az igénye.Szerintem nem kell félteni az ilyen lányokat.Azért mert nincs még ilyen idősen komoly kapcsolata,az nem a világ vége.Ha kicsit késik is,az a lényeg,hogy boldog lesz.
2012. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is az arc a fontős amikor egy nőt megnézek. azután a belső és utána az alak.
2012. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 na és mi a garancia arra, hogy a szuperjóképű pasi nem egy aggresszív tahó? Mert a kérdező szerint a csaj csak az arcot nézi...
2012. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hanariko ***** válasza:
100%
nyilván senki nem fog összejönni olyannal, aki neki nem tetszik (itt most had ne fejtsem hogy, akár a belső is megszépítheti a külsőt) de ebben is túlzásba lehet esni, ahogy ez a 19 éves lány is, legalábbis ha jól ítélem meg. Az adoniszi, mesebeli tökélyt kár kergetni, de egy reális mércét lehet követni.
2012. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
bocs, 5#-re gondoltam
2012. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Egy baj van, Lehet megtalálja a 10 pontos pasit, de mi van, ha egy másik 10 pontos kell neki?

Magyarul: több férfi is tetszhet neki, aki számára 10 pontos, de totál más külső, belső.


Én feleslegesnek tartom a hatalmas nagy válogatást és picit idősebb korban egyenesen veszélyes, ha az ember erről nem mond le.

Nagy értékek ne legyen különbözőek, akar-e házasodni, akar-e gyereket, agresszív-e vagy sem, innentől kezdve meg majd kialakul mi lesz.

Felesleges azokat is elhajtani, akik nem 10-es külsővel rendelkeznek, de azért tetszik neki, mert sose lehet tudni milyen aranyat veszít vele!

2012. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!