Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire szánalmas, lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire szánalmas, lehet-e így már barátnőm végre? Hol találhatnék olyan lányt, aki hasonló gondolkodású, mint én és szeretne már barátot?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy a külső igényeimet le kell adni és most már számomra nem vonzó lányokkal is el tudnék képzelni egy kapcsolatot. Lehet testileg sosem fognk vonzani, de legalább végre lesz nekem is práom, akivel szeretjük egymást.


HIába mondták lányok,hogy helyes, jóképű vagyok, mégsem kellettem egy lánynak sem, akinél próbálkoztam eddig és bizonyára azért, mert ők túl szépek voltak és jobbak hozzám képest.



2012. júl. 15. 01:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem biztos...lehet h mégnem találtál ettől még nem jelenti azt hogy nincs is küldesz nekem egy képet meg h hány ves vagy?
2012. júl. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Keresgélj párkereső oldalon!Akár hiszed akár nem én egy játékban találtam meg az igazit és most már 5 éve járunk :)
2012. júl. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Antimod ***** válasza:

"Keresgélj párkereső oldalon!"

+1, én már házas is vagyok.

Nagyon sok a hülye, és megérthetetlen lány (pl. kerüli a találkozást teljesen érthetetlen okból), de igenis vannak normálisak is ott, és egyáltalán nem jellemző, hogy csúnyábbak lennének, mint bárhol máshol. :) Kitartás és sok türelem kell.

2012. júl. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem már tényleg mindegy, csak legyen valaki, érezni akarom, megölelni, szeretni. Elegem van, hogy ma is annyi párt láttam engem meg senki sem szeret és én sem szerethetek viszont egy lányt. :(
2012. júl. 15. 02:07
 5/22 anonim ***** válasza:

egy tanács, én biztos nem járnék olyan sráccal akinek barátnő kell. ergó nem én kellek neki konkrétan. olyan mintha csak beérné velem.


próbáld meg pozitívan nézni. most szingli vagy, azt tehetsz amit akarsz. lehet közhelyes, de rohadtul igaz: ne görcsölj, ne keresd a kapcsolatot. ha nem keresed, csak belazulsz, rád talál! olyan emberrel, akihez még vonzódsz is :)

az én felfogásom sem volt különb mint a tiéd. majd belazultam, és még válogathattam is a pasik között. utána jött a párom, aki lesöpört mindenkit :) most is itt fekszik az ágyamban és alszik :D

2012. júl. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Légy vicces és merész :) személyes tapasztalat....

Ha nevet a csaj, akkor már jó :D

2012. júl. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Mi lenne veled ha letiltanák az összes regedet? xD


Aki ennyit rinyál az egy párkapcsolatban sem lenne boldog...

2012. júl. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
biztos nem lehet jó egyedül. :( hány éves vagy?
2012. júl. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nos ezzel nem kevesen vannak így manapság (köztük én is),így teljes mértékben megértelek,egyszer majd nekünk is összejön....


UI.: megfigyeltétek már hogy az ilyen típusú kérdések 90%-t férfiak teszik fel?...ez érdekes és egyben tragikus...

2012. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha helyes, jóképű vagy, akkor miért nem kellettél? Ne egy tökéletes lányt keress, aki túlszép és jó hozzád képest, hanem egy olyat, aki hozzád passzol. Rengeteg normális, kedves, vékony lány van, aki arra vár, hogy hátha összeakad egy hozzád hasonlóval.:) Ha esetleg küldesz egy képet, segítek, hogy mitől lehetnél jobb.:) 16.l.
2012. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!