Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok értelmes tanácsokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok értelmes tanácsokat, és válaszokat írni? Tőbbi lent

Figyelt kérdés
Nos van egy fiú,akivel augusztus kõzepe óta beszélgetünk..augusztus végén talàlkoztuk tõk kedves volt meg minden,utàna nem talàlkoztunk csak pénteken,oda jõtt,megõlelt,félre hívott sétàlni én elmentem vele megàllított és megakart csókolni de én nem szerettem volna ezért elhúztam a fejem,akkor elkezdett kiabàlni velem,én meg mondtam neki hogy hagyjon,haza megyek,el is indultam de megfogott es azt mondta ne menjek el majd 3-4 percig õlelkeztünk majd vissza mentünk a tõbbiekhez nos ez a fiú oda ment az osztàlytàrsamhoz,megõlelte majd megcsókolta (én nem làttam a tõbbiek mondtàk kesôbb) mielott megtudtam volna elmentunk ketten setalni,megint megakart csókolni,egyszer hagytam is majd minden ok nélkül megint kiabàlt velem aztàn megõlelt és vissza mentunk és akkor mondtàk hogy smàrolt az osztàlytàrsammal,végtelenül mérges voltam ràjuk és szomorú! Elment az osztàlytàrsam és a sràc oda jõtt megkérdezte mi baj és mondtam neki hogy egy undorító féreg és hagyjon erre mondta sajnàlja szeret és én vagyok neki az egyetlen,természetesen nem hittem neki,utàna a tõbbiek elõtt elkezdett ütni míg lazàn ütõtt viccesnek talàltam,de egyszer tiszta erôbôl õkõllel beleütõtt a kezembe,fajt is,mondtam neki és adott rà egy puszit,mielott hazaindultam odajott es adott egy szajra puszit,ahol megütõtt ott most màr kék zõld lila foltos a kezem. Ennek ellenére azt hiszem megszerettem,jó õtlet hogy újra talàlkozzak vele??? Nem tudom mit érez iràntam,szerintetek? Értelmes vàlaszokat kérek
2012. dec. 2. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne találkozz vele, ha szeret, akkor nem üt meg

ez egy idegbeteg


23l

2012. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te sem vagy normális... Ezzel találkozni, te hülye vagy? Persze, találkozzál vele csak, de később meg ne nyöszörögjél, hogy jaj megvert... Meg más lányokkal is smárol... Mi vagy te, mazochista?
2012. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, és talán meg is erőszakol....
2012. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az ilyet addig ütném amíg bele nem rokkan. Ha van egy csöppnyi eszed, soha többé szóba sem állsz vele. Nem is értem ezt miért kell megkérdezni, teljesen egyértelmű a válasz.

De ha nem voltam elég meggyőző, szívesen elmesélem hogy keserítette meg a hasonlóan barom apám az édesanyám és az én életemet...

2012. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És ha a #4-es nem győz meg én is el tudom mesélni az ilyen barmok élettörténetét. Amúgy az ilyen pasi tipikus leuraló jellem. Mellette még csak szabad gondolatod sem lehetne. Sokak egy egész életet pazarolnak el az ilyen hülyék miatt.

Az hogy be állsz-e mögéjük a sorba már csak rajtad áll...

2012. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmesélnétek?? Persze,tudom egy normalis ember nem csinal ilyeneket. De mit tegyek? Egyszer kedves volt a màsik pillanatba meg mintha nem is o lett volna. A kedves enet megszerettem :((
2012. dec. 2. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:

A kedves énje elmondásod szerint kimerül annyiban, hogy adott pár csókot - amit egyébként úgy erőszakolt ki.

Figyelj, a Te döntésed, de ilyen alakoknál figyelembe sem kell venni, hogy valamiben kedves volt, mert ATTÓL FÜGGETLENÜL EGY ÖNZŐ, DURVA, ÉRZÉKETLEN TUSKÓ.

2012. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!