Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet az erzelmeket iranyitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az erzelmeket iranyitani? Sziv vs Esz? Lent.

Figyelt kérdés

Volt valakim, minden szep es jo volt egeszen addig, amig egy bulin sokat ivott es felrelepett, ezutan szep csendben kilepett az eletembol, nem hiv, nem keres (ezt is csak akkor mondta el, mikor rakerdeztem smsben egy hettel kesobb), csak orrba- szajba lajkol a facebookon...

Tegnap elmentem egy fiu baratommal bulizni, osztalytarsak voltunk 4 evig, mindent meg tudok vele beszelni, nagyon joban vagyunk, tok rendes stac, egyezik az ertekrendunk,am ugy vettem eszre, hogy o tobbre gondolt, mint baratsag. A buliban talalkoztam egy exemmel is, szinten kedves- rendes, stb, beszelgettunk, kisult, hogy barmikor ujrakezdene velem.

Roviden: adott ket srac, barmelyiket megkaphatnam, arany eletem lenne barmelyik mellett, sohasem csalnanak meg, soha sem bantananak, nekem megis folyton azon a sracon kattog az agyam, aki elbant velem, meg mindig valahol szeretnem, ha jelentkezne, bocsanatot kerne... Az agyammal tudom, hogy mi lenne a jo nekem, de mi van, ha az erzelmek nem ezt sugalljak? Te mit tennel?

24/N


2012. dec. 2. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék olyat szeretni, akinek keveset jelentek. Úgy látszik te még nem nőtted ki ezt a gyerekbetegséget. Hagy a p!csába azt a bunkót, aki kihasznált ha valamire is tartod magad....
2012. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Termeszetesen hagyom, hadd menjen, tudom, hogy az ilyenre nem erdemes egy szot se pazarolni. En ennel jobbat erdemlek, de nem tudom, mit csinaljak, hogy ne gondoljak mindig ora... :(
2012. dec. 2. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak engedd meg magadnak, hogy boldog lehess.
2012. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehetnek boldog, ha reszemrol nincs fizikai vonzalom, kemia, "szikra"? Nem valoszinu...
2012. dec. 2. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt erőltetni nem lehet. Beláttad, hogy nincs értelme foglalkozni vele; majd lesz olyan akivel van. Ennyi.
2012. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Ugyanígy két srácom van, akik bármit megtennének értem, de nem, nekem egy másik kell, aki, ha találkozunk, köszön, kedvesen rám mosolyog, kérdez valamit, amire válaszolok, kapok egy puszit, aztán megy is. Igyekszem elfelejteni, közömbös lenni, megszeretni valamelyiket a másik kettő közül, de nem megy... hülye vagyok, azt hiszem. :)

20l

2012. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a levetett göncöket. Nem érdemes energiát feccölni egy olyan kapcsolatba ami már egyszer el romlott, vagy amit csak az egyik fél akar szívből. Várj míg lesz egy olyan srác akivel szívesen megpróbálnád. Újra melegítve csak a káposzta jó!
2012. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6/7, azt hiszem, en is hulye vagyok, ha ez vigasztal :))
2012. dec. 2. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!