Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult ez a szitu...

Van baratom 1,5eve,de a kapcsolatunk jo ideje 0.Mindig mindenrt belemkot a baratom,en magam is tudom,hogy nem vagyok nornalis,azert,hogy vele vagyok meg most is,de ezt hadjuk,es legszi ne szidjatok le.

Mikozben a baratommal voltam,nyaron meg ismerkedtem egy fiuval,eloszor csk baratkent neztem ra.Mindennap beszeltunk,tenyleg csak olyan dolgokrol,amikrol a baratok szoktak,viszont egy ido utan,(reszeg volt) es felhivott,hogy szeret es semmi nem erdekli muszaly vele lennem,mert sosem latott meg ilyen szep lanyt ,mint en,meg,hogy amikor a baratommal vagyok o aligbirja ki ,hogy ne jojon oda hozzam,en nem tudtam mit mondani erre,de itt elkeztdem en is erezni valamit iranta.Mar mas volt a kapcsolatunk mas iranyba terelodott,tolle meg kaptam azt,amit a baratomtol nem .Nem fekudtem le a fiuval,csak csok volt,de vegul valahogy abba maradt koztunk ez az egesz,sokaig nem beszeltunk.Most pedig meg csorgettem es nagyon csunyan beszel velem,serteget.Van neki baratnoje nem faj,hogy vele van,csak fura erzes.Nagyon hianyzik nekem,szeretnek vele beszelgetni,de nem tudom hogyan...Tenyleg csak ra gondolok,tudom nem helyes,de nem tudok ellene tenni.Szeretnem latni,beszelgetni vele.


2012. dec. 2. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha nagyon szeretnéd a mostani barátodat akkor nem kellene a 2.srác.A barátoddal szakítani kéne,ne áltassátok egymást.a második srác meg lehet h szórakozott veled.de azis lehet h ha megtudná h szakítottál a barátoddal akkor őis máshogy reagálna:)

de igen,ez egy nehéz dolog

2012. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenki hibázik...:)beszéld meg vele hogy mi a baja van veled.. még együtt vagy a pároddal?:)
2012. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!