Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha a pasi soványabb mint a lány?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagyon sokkal, de szemmel láthatóan :S

2012. dec. 2. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi köze van hozzá? Ha ők jól érzik magukat egymással, akkor az a lényeg :)
2012. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor én nagyon gáz vagyok a pasimmal..:D Rajtam szemmel láthatóan van 10kg felesleg és örülök annak,hogy vagyok másfél méter.. a pasim meg vékony és majdnem 2m .. 3 év alatt senkinek nem volt még gondja
2012. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a felállás. Volt két osztálytársunk, a lánynak modell alkata volt, a fiú pedig nála is sokkal vékonyabb volt, a szalagavató táncnál alig bírta felemelni a lányt. Hát az elég gáz volt, ha neked viszont normális a testalkatod nincs abban semmi.
2012. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gáz nincs benne
2012. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha nem érzi a két fél kellemetlenül magát emiatt.
2012. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az eszem azt mondja, hogy nincs abban semmi ha a pasi soványabb. engem zavarna... nem tudom... a lányok akarnak általában a törékenyebbek lenni, meg hasonlók. de biztos az a normális ha nem zavar ez.
2012. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem probléma csak akkor ha a csaj túlsúlyos és a srác megtartani sem tudja mert annyira vékony. Az már szerintem gáz szóval lehet egy pasi vékony lehet benne erő de az is hogy nincs. Erre azt szokták mondani hogy aki világ életében sovány volt az felhízni nehezen de viszont aki kövérebb az tudna leadni.
2012. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ismerek olyat ahol a fiu vagy50kg a csaj meg vagy a duplája
2012. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha a pasim vékonyabb lenne. Szeretem felvenni néha a pulcsiját, vagy az ingét és olyan jó, hogy kicsinek, törékenynek tűnök benne.

De ha olyan párokat látok, ahol a lány a kövérebb, nem ütközöm meg rajta.

2012. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha két ember szereti egymást, mit számít mások mit gondolnak? :)


Egyébként én alapból nem választanék magam mellé (jóval) teltebb lányt, mivel elég magas és vékony vagyok.

2012. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!