Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerüljek közel hozzá?...

Hogyan kerüljek közel hozzá? (leszbikusok válaszát várom inkább, de minden érdekel)

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok, eddig csak kalandjaim voltak, de mostanában mindig látok egy nőt és azóta csak ő érdekel. Nem ismerem, nem is tudom, hogy biszexuális-e, de felgyorsul a szivem, nem tudok beszélni, gondolkozni, ha látom. Pesten lakok, két háztömbnyire tőle. Van rá bármi esélyem, hogy valahogy megismerjem, közelebb kerüljek hozzá, ha semmit nem tudok róla? Hogyan? Tényleg fontos lenne nekem, normális válaszokat légyszives.

2012. nov. 29. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
esély mindenre van. hogy hogyan, az jó kérdés...
2012. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először meg kellene tudnod, hogy Ő is leszbikus-e, vagy legalább biszex. Ha az, több esélyed van, ha nem akkor sajnos semmi. :(
2012. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Valami jó szöveggel szólítsd le!


Pl mennyi azidő,hol van a villamosmegálló,vagy valami tér!

2012. nov. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de utána? :) Mert ha lelép, akkor ennyi volt....
2012. nov. 29. 09:59
 5/12 anonim válasza:
100%

Ez nagyon gagyin fog hangzani, de leszólítós, és hátha fent tartja a beszélgetést:

Szúrj ki rajta valami ruhát/kiegészítőt/bármit, ami tényleg tetszik neked - tehát nem lesz belőle ööö-zős dolog 2 mondat után - , és menj oda hozzá, hogy "Bocsi, szia, nagyon tetszik a ..., elárulnád, hol vetted? Ohh, értem, és az hol van? / Ohh, én is szoktam oda járni, de nem láttam." Ezekből a reakciókat is le tudod venni, hogy meglepődik vagy érdeklődik, vagy inkább rövidre zárja az egész kommunikációt.

Hallottam már ilyen kezdéssel elég hosszú beszélgetéseket buszon/villamoson, tehát talán nem halott ötlet. =)

2012. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Zsazsa92 válasza:

az előző jó kezdeményezés..annál a résznél hogy te is vásároltál ott,de nem láttad, akkor folytathatnád azzal,hogy monjuk eltudná e magyarázni,hogy pontosan hol látta az üzletben vagy esetleg ha nagyon kedves,közlékeny,akkor h eltudna e téged kísérni megmutatni neked..

vagy egy másik beszélgetés pl: hogy mennyi az idő, v h régóta vár e már a megállóban, meg h esetleg itt lakik e valamerre,v szóba hozod h szoktad látni a környéken,v h te is ott laksz és szóba elegyedtek...vagy ha van kutyád és neki is akkor együtt sétáltatjátok v pasz..tudd meg h van e vkije:)


sok sikert!

2012. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

ha van kutyád az tényleg segíthet, nekem is van és nagyon sok embert ismertem meg,persze olyat nem, aki tetszett is volna vagy ilyesmi,nálunk sajnos sok öreg ember meg 30 év felettiek sétáltatnak kutyát :D

de az,hogy az öltözékéről kezdesz vele beszélgetni az jó,mondjuk én nem mernék még leszólítani egy embert sem :(


bocsi az off-ért :

én is szoktam ilyet érezni lányoknál,de egy idővel elmúlik,akkor lehet,hogy leszbikus volnék?

tánc tanárom(lány) iránt éreztem így kb 3 hétig utána elmúlt vhogy az érzés ,amíg fent állt az érzés addig ha nagyon közel jött már nagyon furán éreztem magam,de mostanra már hozzám is érhet semmi,nem tudom mért van ez..


20/L

2012. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
76%
//Off: ez még nem jelenti, hogy leszbikus lennél. Simán lehet az, hogy megfog a stílusa, lehengerel, ahogy beszél aztán miután ez általánossá válik a mindennapokban, úgy hanyatlik a te érdeklődésed is. Ha szexuális vonzalmat is érzel, na az már más tészta, de még az se jelentené teljesen, hogy leszbikus vagy, lehetsz csak simán kíváncsi is =)//
2012. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

13:42-es vagyok


hát a tánc tanárunk stílusa nagyon megfogott,meg a személyisége,miatta még a táncot is megszerettem,meg fiatal is :)

ugye keringőnél amikor ő állt be a fiú helyére na akkor olyan zavarban éreztem magam,meg a szemembe nézett húú nagyon fura érzés volt,de mondom ez tartott kb 3 hétig ,utána már nem éreztem semmit amikor megfogta a kezem vagy ott állt mellettem,szóval tuti elmúlt az érzés,bár sajnos már nem fogok vele találkozni,mert holnap szalagavató és ő csak a szalagavatói táncokat tanította nekünk,de hiányozni fog úgy érzem :(

2012. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nincs kutyám... Volt már barátnőm, kiskorom óta tudom, hogy leszbikus vagyok, nem most jött elő ez a dolog, de eddig még senki sem fogott meg ennyire, mint most ő.

Nekem is nehéz lesz leszólítani, még nem volt ilyen, de majd összeszedem magam és megpróbálom valahogy... Már csak ki kell találni, hogy utána hogyan tovább...

2012. nov. 29. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!