Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Masszőrként hogyan kerülhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszőrként hogyan kerülhető el az erekció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Masszőr vagyok (nem rég végeztem a suliban) és előfordult néhányszor,hogy női páciens masszírozása közben félig meddig erekcióm támadt. Próbáltam nem figyelni rá,hanem a munkára koncentrálni, de nem szeretném,hogy valakit ez kellemetlenül érintsen vagy félreértse. A női "páciensekre" is páciensként nézek, valahogy ez magától jön. Szerintetek ez normális? Van valami ötletetek\ véleményetek?



#masszázs #erekció #masszőr #masszázs közben
2012. dec. 2. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ez ellen nincs mit tenni, hacsak nem tudsz megálljt parancsolni, vagy nem vagy annyira szerelmes, hogy eszedbe se jusson másra gondolni.

De nekem volt pár olyan hölgy páciensem, akik észre vették, hogy erekcióm van, és elkezdtek simogatni és a többi jött utána..

2012. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Most komolyan Szerinted ki nem izgul be egy Olíva olajjal Bekent Női Testre ?:D De ne nagyon hozd a tudatukra ( De gondolom ezzel te is tisztában vagy )

"Van valami ötletetek\ véleményetek?" Gondolj valami A-Szexuálisra ;) Remélem Segítettem.

2012. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Mázlisták :D


Inkább örülj, hogy ilyen alibi-állásod van nem valami szutyk helyen kell gályáznod :D

2012. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Meló előtt kétszer kivered! Probléma megoldva!
2012. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem normális dolog, mivel még kezdő vagy, de idővel majd megszokod és nem fog mindentől felállni. De valószínűleg a női páciens sem venné sértésnek, ha feláll... sőt!
2012. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Xenophilius, nem olyan könnyű meló az! Sokkal jobb, mintha gyárban dolgoznál, de attól még kemény fizikai munka. n simogatni kell, hanem keményen gyúrni napi sok órában. Én, amikor nyáron megállás nélkül be voltam táblázva, a nap végére már alig éreztem a kezeimet, ujjaimat, az alkarom olyan volt már, mint a beton! Keményebb tud lenni, mint egy igazi gyúrás a teremben.
2012. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, amikor először mentem nudista strandra. Idővel elmúlik, ez csak a kezdet.
2012. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szép lassan elmúlik. 20 környékén, amikor végeztem én is találkoztam ilyesmivel. Aztán egyik test a másik után és nincs többé. Dolgozz jó sokat és így előbb-utóbb már nem lesz. Ne hallgass az olyan "perverzekre", aki lelkesen újságolja mi lett utána az ő merevedéséből. Azt hiszem ezek azok az emberek, akik szégyent hoznak a masszőri munkára, az egész szakmára. Nem azért tanultál, hogy dugogassál a masszázsok alkalmával.

Gondolj rájuk úgy, mint egy testre, ami munkaeszköz. Darab hús. Mint egy hentes.

Nálam hat-hét év alatt tökéletesen bevált az, hogy csak dolgozom és nem érdekel már ki milyen, hogy néz ki.



És sok sikert, jó munkát, sok vendéget Neked!

2013. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!