Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Xtrasize tablettát használt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xtrasize tablettát használt már valaki?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám, csak semmi garanciát nem találtam még a neten ami igazolná hogy hatásos ez a szer, vagy épp nem egészség károsító. 23/F

2012. okt. 7. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként sem működne...
2012. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én is a használaton gondolkodom napok óta. Ha jól emlékszem, talán az index fórumán olvastam az xtrasizeról és vegyesek voltak a vélemények. De a többségnek bevált, ezért úgy vagyok vele, miért ne próbálnám ki én is?!

[link] itt egyébként azt írják, hogy visszaveszik a csomagot és visszakapom a pénzem, és ez mindenféleképpen pozitív!

2012. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jah várd meg hogy vissza fizetik a pénzed!Gondolj bele mindenki aki megveszi azt mondaná nem használt és adják vissza a pénzüket még akkor is ha használt!Sose látnád viszont a pénzed!Valami kifogást biztos találnának rá ők se hülyék!!!
2012. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
az xtrasizerol sokat nem tudok mondani, en egy masik alternativat hasznalta a virilys tablettakat es eleg jo eredmenyt lehet vele elerni. en 3 honap alatt 4 centit nottem, szoval csak ajanlani tudom
2013. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 arc000 válasza:

Nekem bevált. Igaz, hogy annyit nem növekedett az adott mennyiségekre, mint ahogy reklámozzák, és ahogy olvasgattam több helyen másoknak se. Ez biztosan reklámfogás hogy olyan nagy számokkal dobálóznak, viszont legrosszabb esetben kb fele annyit növekszik, mint amennyit reklámoznak.

EZ ÍGY JÖN KI: XtraSize: 1 doboz ami 60 kapszula 2 hónap +1,5cm - 17200 Ft

Virilis: 1 doboz megint 60 kapszula 1 hónap mert ennél napi 2szer kell 1 bevenni 30 nap azis kb +1,5 cm szintén 17000 Ft közül van az ára

ÉS ENNÉL LEHET JOBB HATÁSSAL IS RÁD.

2014. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőtöl kérdezném hogy mellékhatásokat nem tapasztaltál a kúra alatt?
2014. jan. 19. 18:42
 7/11 gaspar89 válasza:
Ez engem is erdekelne h mellekhatasok nincsenek vagy valami erzes kapszula szedese kozben ????
2014. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rick Taylor válasza:

en most kezdtem el hasznälni 4napja de eddig semmi,az egyetlen ami vältozott a sexuälis étvägy.

amugy a fenti szövegre csak annyit hogy visszaveszik es visszafizetik ha nem jo..!olvasd el 2x mielött irsz,csak a bontatlan csomagot veszik vissza....

2014. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kerületi növekedést is tapasztaltatok ? Mármint aki használta!
2014. ápr. 21. 12:09
 10/11 arc000 válasza:
Mindenféleképpen növeli, tehát a hosszúságát és a vastagságát is. Viszont mindig leszoktam írni, hogy nem biztos, hogy olyan nagy mértékben mint ahogyan azt írják a reklámszövegben! Mellékhatása NÁLAM nem volt. 1 évvel ezelőtt szedtem be az utolsó kapszulákat, azóta is megmaradt a méret. (tehát NEM csökött vissza)
2014. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!