Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi, akit már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Van egy férfi, akit már több mint egy éve szeretek, mindig próbáltam a közelében lenni, mosolyogtam rá. De mivel rájöttem, hogy reménytelen, úgy döntöttem, mostantól figyelmen kívül hagyom. Szerintetek észreveszi a változást?

Figyelt kérdés
Szóval, mivel már nagyon sokat sírtam, szenvedtem miatta, megpróbálom túltenni magam rajta. De mivel minden nap találkozunk, úgy döntöttem, egy ideig próbálok nem ránézni, nem keresni őt. Nem akarom, hogy kedves legyen, akkor tudom, hogy újból elgyengülnék. Félek, hogy rákérdez, hogy van-e valami baj, nem hiszem, hogy tudja, hogy szeretem. Vagy is remélem, hogy nem jött rá. De szerintetek fel fog tűnni neki, hogy hidegebben viselkedem vele? Hogyan tudnám őt legkönnyebben kizárni a gondolataimból?
2012. dec. 2. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem vagy te kicsit gyerekes?
2012. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mért nem mondod meg neki, hogy szereted
2012. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy gyerekes, de már nem tudok mit csinálni, muszáj őt valahogy kizárni a fejemből, szívemből, mert már belebolondulok, mindig csak rá tudok gondolni. Érzelmileg is teljesen instabil lettem miatta, és érzem, hogy ez így nem mehet már tovább. De szimplán elkerülni nem tudom, minden nap találkozom vele.

Azért nem mondom el neki, mert csak kellemetlenségek lennének belőle. Tiltott szerelem, és amúgy is kizárt, hogy viszonozza.

2012. dec. 2. 16:00
 4/18 anonim ***** válasza:
Anno én is jártam így párszor, de aztán egy idő múlva azt mondtam ááá hagyjuk és azóta mindig lebeszélem magam az összes csajról kit ismerek
2012. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is pár hónapja szeretek valakit, de előbb zárom ki a gondolataimból és fordulok el hónapok után a szeme elől (pedig eddig mélyen néztünk egymás szemébe), minthogy én kezdeményezzek.
2012. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De hogyan beszéled le magad róluk? Nekem itt a baj, hogy nem tudom magam mivel meggyőzni. De valahogy túl kéne lennem rajta. A baj, hogy már régóta szeretem, és túlságosan belelovalltam magam ebbe a dologba. Nem lehet csak úgy elfelejteni.
2012. dec. 2. 16:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Másik pasi, aki feledteti, vagy legalább eltereli a gondolataidat?
2012. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs a képben senki olyan, aki tetszene. És próbálom nyitva tartani a szemem, de így olyan kritikusan állok mindenhez, mert ugye már mást szeretek. Szóval először ha csak részben is, de úgy érzem, valahogy rajta kéne túltennem magam. Utána jöhet szóba valaki más.
2012. dec. 2. 16:35
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kissé zavaros megfogalmazásaimért, nem nagyon vagyok most formában.
2012. dec. 2. 16:35
 10/18 anonim ***** válasza:

pont velem is ez van, nem tudom kiverni a fejemből, mivel nem is akarom, és arra vágyom hogy vele legyek, persze viszonzatlan ez szerelem de akkor is boldog vagyok mikor megpillantom vagy van egy két szép szava hozzám :)))

a sok fájdalmat ezek a kis dolgok azért felülmúlják.

2012. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!