Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi, akit már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Van egy férfi, akit már több mint egy éve szeretek, mindig próbáltam a közelében lenni, mosolyogtam rá. De mivel rájöttem, hogy reménytelen, úgy döntöttem, mostantól figyelmen kívül hagyom. Szerintetek észreveszi a változást?

Figyelt kérdés
Szóval, mivel már nagyon sokat sírtam, szenvedtem miatta, megpróbálom túltenni magam rajta. De mivel minden nap találkozunk, úgy döntöttem, egy ideig próbálok nem ránézni, nem keresni őt. Nem akarom, hogy kedves legyen, akkor tudom, hogy újból elgyengülnék. Félek, hogy rákérdez, hogy van-e valami baj, nem hiszem, hogy tudja, hogy szeretem. Vagy is remélem, hogy nem jött rá. De szerintetek fel fog tűnni neki, hogy hidegebben viselkedem vele? Hogyan tudnám őt legkönnyebben kizárni a gondolataimból?
2012. dec. 2. 15:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, de azért ez hosszú távon szerintem felőröli az embert. És valahogy szeretném már tőle elzárni magam.
2012. dec. 2. 16:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért nem jöhettek össze? Felesége van?
2012. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nics felesége, de bonyolult a helyzet. Idősebb nálam és a tanárom.
2012. dec. 2. 16:55
 14/18 A kérdező kommentje:
*Nincs
2012. dec. 2. 16:56
 15/18 anonim ***** válasza:
Meddig lesz még a tanárod?
2012. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy idén utoljára, de az is lehet, hogy ezen kívül még 2 évig.
2012. dec. 2. 17:05
 17/18 anonim ***** válasza:
Középsuli?
2012. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen. Szóval.. mint látjátok, tényleg reménytelen a helyzet. Ezért kérem a segítségeteket, hogyan felejtsem el? Hogy ne figyeljek, gondoljak rá, mikor nap mint nap találkozom vele?
2012. dec. 2. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!