Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Swinger Klub? pozi-és negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nenus kérdése:

Swinger Klub? pozi-és negatív vélemények, tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés

Hülye dolog, de egy ideje vonz a téma, habár még kipróbálni nem mertem... Párommal, vagy nélküle, barátnőmmel, vagy hogy érdemes menni? Mennyire vannak kellemes és kellemetlen tapasztalatok ezzel kapcsolatban, illetve mely helyeket javasoljátok?

Mindenki segítségét és véleményét köszönöm. 24/L



2012. nov. 20. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem az összes ilyen undorító,ha van valakid.Ha nincs,hát egészségedre.De azért ribanc az összes ilyen csaj,aki meg is teszi,ha csak elméletben marad meg,akkor semmi nincs.
2012. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fatökűek válaszát vártam, akik még életükben nem láttak pucér nőt. Felvilágosítás gyanánt: nem arról szól a swinger,hogy mindenki mindenkivel. el lehet utasítani ha valaki be akar szállni. Erőszakoskodás esetén kidobnak. ha nem tetszik, nem kell menni. és inkább legyek ribanc, mint szűzen haljak meg, mert gyanítom, téged ez fenyeget.
2012. nov. 20. 19:24
 3/6 TOMAtm ***** válasza:
77%
egy ismerősöm szokott járni a nőjével,nekik pozitív tapasztalataik vannak ezzel kapcsolatban.nem trógerek mennek oda,mindkettő komoly vállalkozó,ilyen társaságban mozognak...
2012. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
első vagyok ismét,és nem,nem vagyok se szűz,sem hasonlók.Bár itt sok olyan van,amit említettél,én pont nem,sőt olyan a teljesítményem,ami után nem vágynál klubokba ribanckodni.És ha nem tetszik a negatív vélemény,és elfogadni se tudod,ne tedd közzé,hogy ha ilyet akarsz csinálni.Amúgy meg a te dolgod,de minek ezt?Talán az utcán nincs elég f@sz?
2012. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, véleményt kérdeztem, a helyről, nem arról, mit gondolsz azokról, akiket érdekel a téma. azt hiszem a beszélgetést lezárhatjuk, a továbbiakra nem vagyok kíváncsi tőled reakciókra. köszi az érdemben nem függő válaszod. további szép estét.
2012. nov. 20. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk volt nagyon pozitív és nagyon negatív élményünk is. Általában nagyon sokat számít, hogy aznap milyen vendégek vannak ott. Tehát ugyanaz a hely lehet egyszer jó, máskor kevésbé. Alapvetően sok múlik a klub vezetésétől is. Igazán nívós és jó klubokat csak külföldön találtunk, de a fenti kijelentésem azokra is érvényes.
2012. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!