Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlen erzes, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen erzes, ha a nogyogyasz kenetet vesz?

Figyelt kérdés

keszulok nogyogyaszhoz,eletemben eloszor,hogy fogamzasgatlot irassak. olvasottak alapjan gondolom vert vesz,megvizsgal,de mar olyat is olvastam,h kenetet vesz.

az nagyon rossz erzes? azt muszaj csinalnia? anyum elmeselte,hogy az milyen folyamat,es oszinten megijedtem.


2012. dec. 2. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp csinál rákszűrést, amit utána évente meg kell ismételni. Egyáltalán nem kellemetlen. Én elmentem, szintén fogamzásgátlóért, tőlem vért sem vett, csak a szűrést csinálta meg, ami kb 1 percig tartott és nem éreztem semmi kellemetlent, úgyhogy ne félj, mire észbe kapsz már vége is. :)


20/L

2012. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fáj, csak megalázó szétenni a lábaim egy vadidegennek... De fájni tényleg nem fáj.
2012. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vészes, pár pillanat az egész. Nem kell félni tőle, szerintem a fogorvos rosszabb:)
2012. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!