Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szoktam masztizni, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktam masztizni, ez kihathat a későbbi szexuális élményeimre? 16/L

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben gondolod?
2012. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Persze, hogy kihathat, valószínűleg ki is fog.

Neked kell először megismerni a saját testedet, mindenki másnál előbb.

2012. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úgy értem, amit a második válaszoló is leírt, hogy nem ismerem ki a saját testemet, nem tudom, hogy mi jó nekem, így a páromnak sem tudom elmondani majd, ha esetleg valamit rosszul csinál...

De egyszerűen kiábrándít az a gondolat, hogy nyúlkáljak magamban... meg félek, hogy valamit rosszul csinláok, és esetleg megsérülök vagy valami... a tampont sem merem felnyomni, nemhogy az ujjamat vagy valami mást... :D

2012. dec. 2. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell magad ujjazni - csak simogasd a tested.

Az kezdetnek elég. :)

2012. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 vok:Elméletileg rendben a 2. válasza, csak ha neked erre nincs igényed, nem izgat, akkor nincs sok értelme. Ha ráadásul félsz is sérülésektöl (ennek nagyon kicsi a veszélye, ha csak nem vadulsz!), taszit, akkor meg komondottan káros lehet, megundorodsz magadtol, mindenféle nemiségtöl. Ez nem olyan, mint az iskola, hogy ennyi és ennyi idösen meg kell tanulni irni, számolni, annyi idösen fel kell tudni sorolni az árpádházi királyokat, .... Ezért inkább azt mondanám, a (késöbbi) szexualitásod egyik jelensége az, hogy nem szoktál még masztizni. Ne eröltess magadra semmi olyasmit, ami nem vonz.
2012. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz maszturbálni ne tedd, de ebben semmi rossz nincs. Nem muszáj a puncidba nyúlnod, kívül is simogathatod, és a csiklód is izgathatod! :) Neked lenne jobb, ha előbb a saját testeddel ismerkednél, persze csak ha akarsz! :)
2012. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezd el ujjazni magad, hogy mire farok kerül beléd élvezni tudd azt. Egy kapcsolatban meghatározó a szex, nem a legfontosabb, de ha egy pasi minden erőfeszítése ellenére nem tud téged kielégíteni, akkor szétb.szod szegény srác lelki világát is! Gondolkozzál már!
2012. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Max nehezebben fogsz először elélvezni, semmi más negatívum nincs benne.
2012. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!