Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett velem, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett velem, mi lehet az oka, hogy már egy lányba sem tudnék beleszeretni és csak a szexuális vágy az, ami igazán köt a női nemhez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magamat, mint, aki csak azért vadászik alányokra, mert a szexőrület kikészíti, a szexhiánytól már teljesen megőrülve, görcsösen próbálok lányokkal randizni, aztán, minél előbb lefektetni, persze normális kapcsolatra vágynék, de valami már más lett bennem. Most már egy lányba sem tudnék beleszeretni, mégha, szép és kedves is, akkor is csak a szex köt hozzá. Sokat bántottak a lányok és úgy általánosságban az emberek is, de mégis mostanra jutottam oda, hogy már egyáltalán nem tudnék beleszeretni egy lányba sem, se úgy kötődni, pedig érzelmes, érzékeny fiú vagyok. Persze randin kedves meg figyelmes, szeretem a lányokat ölelgetni, puszilgatni, de mégis hiányzik valami, amit nem tudok elmondani, hogy mi, ami hiány óta csak szex iránti vágyaim hajtanak arra, hogy lányokkal randizzak, illetve az, hogy már egyre idősödöm és igazából még sosem volt barátnőm, aminek több oka is van, de most inkább az zavar, ami belül történt bennem. Hiányzik az, hogy újra szerelmes legyek és úgy nézzek a lányokra, ahogy egyik haverom teszi, azaz kedves, tündéri, szeretnivaló lényekként lássam őket újra, ami nekem ma már nem megy valamiért és emiatt nem tudok egybe sem beleszeretni, csak a szexre hajtok úgymond, de abban reménykeem, hogy talán valamikior találok egy különleges lányt, akitől újra tündéri, angyali teremtésekként tudok a lányokra nézni és újra szeretni fogom őket úgy általánosságban is, nem csak a szex miatti kényszerből. Hát elég fura, de nem tudtam jobban megfogalmazni, remélem valaki érti mi a problémám, mert én magam sem értem igazán. :S

2012. nov. 1. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen érthető.. idővel majd megtalálod a lelki társad és hulla szerelmes leszel, őt nem csak dugni fogod ;)
2012. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon durva mert én pont ugyanebben vagyok. 22 L
2012. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!