Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeret bele valakibe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret bele valakibe az ember, ha tudja, hogy úgyis fájdalmas vége lesz?

Figyelt kérdés

A történet nagyon röviden leírható; Egy fiatal férfi, ereje teljében, célokkal telve találkozik egy nővel, akibe szinte azonnal belehabarodik, s a nő viszont. Annak ellenére, hogy mindketten tudják ha folytatják mind a kettőnek fájdalmas lesz a vég. Ami az első perctől kezdve ott lebegett a fejük felett. Igyekeznek kordában tartani az érzéseiket. Fél év után túl fájdalmas, a dolog ahhoz hogy mindent úgy folytassanak ahogy kezdődött. A dolog érzelmi részének vége szakad. Mind a ketten tanulnak egymástól. Mindegyikük mást.

A nő úgy van jelen az életemben, hogy távolabb már nem is lehetne. Úgy gondoltam, ha már szerelem nem lehet, lehetne egy olyan kapcsolat ami mellőzi a barátságot és a testiséget, pusztán a figyelmet használva a kapcsolat fenntartójának. Én meghallgatom őt, ő meghallgat engem. Nem kérdezünk, nem válaszolunk, és nem adunk tanácsot. Ez nem működik egyoldalúan. Sok nőt meg kaphatnék. Miért pont ez a nő kell? Miért alakul ki ennyire szoros kötődés annak ellenére, hogy nem lenne szabad? Tudom, hogy ő is hasonlóképp érez. De neki egy ember már tönkre tette a lelkét.

Nem maradt más számomra csak a céljaim. Sokaknak még ez sincs, örülnöm kéne. Mégsem tudok.


2012. dec. 2. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a 234. rész a Marichuiban !
2012. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az meg mi a frász?
2012. dec. 2. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért szeret bele?Mert az ember már csak ilyen lény,természeténél fogva vagyik a szeretetre,még akkor is ha ez fájdalmas számára.

Ugyan ebben a cipőben járok,eddig a szívetekre hallgatattok,most jön az ész.Felejteni kell!!

2012. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes,szinte teljesen ugyanez van/volt velem.A legtöbb embernek az kell,ami tiltva van és nem szabad.Én már csak azt nem értem,hogy miért kell félni az érzelmektől?Miért nem lehet megélni őket?Miért kell elnyomni?Ha MOST boldog vagy akkor miért kell azt mondani,hogy rossz lesz?Miért nem lehet a jelenben élni,miért kell törődni a múlttal és a jövővel?Miért nem lehet csak élni?Ha boldogok vagytok egymás társaságában,akkor miért kell azzal foglalkozni,hogy mi lesz a jövőben?Egyszerűen csak legyetek együtt,ne törődjetek azzal,hogy mi lesz.Ki lehet mászni ebből,csak akarni kell.
2012. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4# válaszoló vagyok.

Egyébként ha kell valami tanács,akkor nyugodtan írj,mivel én is ugyanebben a helyzetben voltam/vagyok lehet,hogy tudok segíteni valamiben :))

2012. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"AZ ÉLET SORÁN minden egyes emberrel való találkozásodnak célja van. Egyesek próbára tesznek, egyesek kihasználnak, egyesek pedig tanítanak. De a legfontosabb, hogy egyesek ki fogják hozni belőled a LEGJOBBAT!"
2012. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok, jó kérdés egyébként,én is tudom,hogy nem lenne szabad, de sodródom az árral ...
2012. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!