Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hó vége? Miért nem tud sok...

Hó vége? Miért nem tud sok ember mit főzni még ha a pénz el is fogy? Nem gondolkodnak előre, vagy nem jól osztják be a pénzt?

Figyelt kérdés
Szerintem jól megterveztt bevásárlással és tartalékolással meg lehet oldani az ilyen problémákat .
2012. máj. 30. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Az is lehet, hogy olyan kevés a pénzük, hogy lehetetlen beosztani, nincs miből tartalékolni, sajnos egyre többen vannak így, hiszen az árak olyan rohamban emelkednek, hogy sokszor már az is bajban van aki jól keres.
2012. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mi hó elejétől kezdve spórolunk és így is van, hogy elfogy hó végére. szerencsére ennivalóra mindig jutotta, de simán el tudom képzelni, hogy akik nálunk rosszabbul élnek, nekik már ételre se marad
2012. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mégis mi a ... tartalékoljak drága? gyere és oszd be nekem a 150ezer ftot, amit KETTEN keresünk.
2012. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

azért 150 az nem kevés ha ketten vagytok! Mi is annyiból élünk és abból fizetjük az albérletet és a rezsit is!

De ha vannak gyerekek akkor más persze..

2012. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk komolyra fordítva a szót: ha részletes feljegyzésekkel csinálnátok egy hónapot a kiadásaitokról, lehet, hogy látnátok belőle, hogy hol lehet megfogni egy kicsit a pénzt. Akár itt, kérdésként feltenni. Én kaptam már itt hasznos segítséget.
2012. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
nem tudhatod, hogy milyenek a körülményeik, hogy van-e hitelük, hogy mekkora a rezsijük, hogy kell-e utazniuk kocsival, stb. stb. én nem akarnék ebbe belemenni, ők tudják
2012. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát mi akkor bénák vagyunk. 150ből 30 albérlet, 60 a rezsi (legalábbis télen, mert akkor 30, vagy akár 40! a fűtés, mert nem szabályozható. 20ezer személyi hitel (páromé, régen vette fel, muszájból), és én havi 10ezer ftot adok édesapámnak, ezzel segítve őt. nem sok, de így tudom segíteni, az egyedül maradt apámat. maradt 30ezer ft ételre, ruhára, és ÉLNI, mert azt is szeretünk így 24 évesen.
2012. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy új építésű, külön szabályozható fűtésű lakásba kéne átköltöznötök, akár déli fekvésűbe, ha kell, kisebbe. rezsi probléma legalább rendeződne.
2012. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1 szobás lakásnál kisebbe nem lehet költözni :)) de mind1, hagyjuk inkább, nem akarok vitázni!
2012. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én se, csak segíteni.

Nem gondoltam, hogy ez garzon, egyik ismerősöm 3 szobás, 70 m2-es paneljében volt ekörüli a fűtésköltség

2012. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!