Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne bántsam meg? (Bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne bántsam meg? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik kollégámnak tetszem ott bent a cégnél ez már tuti célzott rá! Kolléganőm ott volt és kérdezte hogy jól hallotta e amit mondott?! Annyira gáz tudja hogy férjnél vagyok jeleztem is neki hogy milyen jó a férjemmel! Próbáltam levegőnek nézni már de az se használ bunkó nem akarok lenni mert együtt kell dolgoznunk!!! Valaki valami megoldást?
2012. dec. 2. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd félre és beszéld meg vele - vagy ha ez nem megy, írd meg levélben. Nem hiszem, hogy csököttagyú dedós lenne és ne értené meg.
2012. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg nem lép nyíltan és tolakodóan, kedvesen vicceld el a megjegyzéseit, utalva valamilyen formában a férjedre.

Ha tovább nyomul, küldd el a fészkes fenébe (tolakodás mértékétől függően).

Munka ide vagy oda, van egy határ, szerintem...

2012. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!