Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők annyira utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők annyira utálják a prostitúciót, akkor miért szeretik annyira a Micsoda Nő-t?

Figyelt kérdés

Amikor csak szóba kerül itt a téma, hogy egy srác kérdez a fizetős szexről vagy felveti, hogy elmenne egyhez, azonnal jön a támadékony kedvű nők hada, akik kíméletlenül kiosztják az illetőt. nem számít, hogy a srác évek óta vagy akár sosem volt még nővel és az sem, hogy egy lakásos, igényes nőhöz menne el, az ítélet ugyanaz.

Ugyanakkor amikor a Micsoda Nő megy a TV-ben, minden egyes nő-és lányismerősöm tapad a képernyőre és sokadjára is élvezettel nézi végig a filmet. bevallom, férfi létemre én is nagyon szeretem, egy szép film, ami remek kikapcsolódás egy-egy estére, de a sztori attól még az, ami: Egy unatkozó üzlet ember felszed egy utcai (tehát nem is lakáson dolgozó9 prostituáltat, csak a folytatás tér el a filmben a való élettől.

viszont ha a nők már a prostitúció mint téma kapcsán is olyan zsigeri undort éreznek, hogyan képesek nemhogy megnézni hanem kifejezetten élvezni és szeretni is ezt a filmet?



2012. dec. 2. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert amit utálunk, az után titokban vágyakozunk is :D
2012. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ez egy vígjáték. Vonzó színészek, pénz, csillogás, romantikus befejezés. Story lényege nem a prostituált nő kiszolgáltatottságának bemutatása, hanem egy tündérmese happyend-del. A szegény lány és a királyfi téma sokadik feldolgozása.
2012. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érted a film mondanivalóját!

Nem a prosti volt a lényeg a filmben!

Arról szólt a film, hogy a szegényebb környezetből is lehet igazi társat találni, és van lehetőség kiszakadni a nyomorból is. A prosti azért szerepelt, mert az egy igazán alantas alsó réteg, a férfi meg egy dúsgazdag herceg, aki eljön érte a fehér lovon. És ezt olyan jó nézni, és elolvadni egy kicsit, még ha nem is történik meg az életben.

A film készítői pedig jól meggazdagodtak, mert rengeteg nézőt vonzott be a moziba, és csak ömlött a zsebükbe a pénz. Nem jobb volt ezt nézni, min egy zombi filmet?

2012. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyet sem kérdez egy normális ember.......
2012. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyet sem kérdez egy normális ember......


Nagyot tévedsz! Ez nemcsak neked, hanem a hármasnak is szólt. A kérdés valójában nem azért lett feltéve, mert nem tudom rá a választ.

A kérdések, amik itt a GyK-n a prostitúció témáját érintik, az esetek szinte 90 %-ában ugyanazt a reakciót váltják ki a nőneműekből. Bárki bármit mond is, maga a téma azonnal sündisznóállásba viszi őket és akkor már lehetetlen bármit is mondani nekik.

Ezért gondoltam azt, hogy egy kicsit megkerülöm a kérdést és egy másik oldalról közelítem meg.

2012. dec. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!