Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lány karja szőrös?

Figyelt kérdés
amúgy csinos, meg szép az arca, de a karja, sőt a kézfeje is kicsit szőrösebb az átlagnál..nagyon zavaró?
2012. dec. 3. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen határozottan,de nyugi van rá megoldás!
2012. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Függ a mértékétől is. Ha nagyon szőrös, fekete szőr van rajta, az lehet valaki számára visszataszító, de ha csak kicsit az, akkor engem speciel például nem zavarna. Ha szép a lány, csinos, kedves és aranyos, abszolút nem kell azzal foglalkozni. :) Hazudnék ha azt mondanám, a külsőségek nem számítanak, de tény, hogy alapvetően fontosabb a kisugárzás, és a személyiség.
2012. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem zavar, ha bárhol is szőrös. Viszont a párod a lényeg, no meg nem utolsó sorban az, hogy Te elfogad magad!
2012. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyira zavar, amennyire szőrös
2012. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar,bár a barátnőm borotválja,de szerintem fölösleges.
2012. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért tud az taszító lenni
2012. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát.. attól függ :D

ha csak kicsit, akkor csak annyira kicsit zavar, hogy szinte nem is zavar. :D

de ez függ sokminden mástól

2012. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem zavar.
2012. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk a karon olyan csubbaka lányok vannak hogy azon besz@rsz, mondjuk egy ilyen csubiba már belezúgtam egyszer xd
2012. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha jetis, akkor zavar, ha csak kis világos pihe-puha izék, akkor egyáltalán nem.
2012. dec. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!