Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak úgy bókol egy srác? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy bókol egy srác? A pure beauty nagy bóknak számít?

Figyelt kérdés

A napokban ezt mondta nekem egy srác. Közben igen mélyen nézett a szemembe. A nap folyamán már előtte mondta egyszer, hogy gyönyörű vagyok. És mikor meg ezt mondta, akkor utána meg is magyarázta, h az a pure beauty, akinek nincs szüksége szépítő szerekre stb, és én iylen vagyok.

Nem tudom hova tenni. Egy srác (18) mond csak úgy iyleneket egy vele egykorú lánynak, vagy csak ha van valami szándéka, érzése a lány irányába ?



2012. dec. 3. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ékes magyar nyelven nem is divat bókolni? :D Vagy nem magyar a srác?
2012. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha magyar, akkor egy nyomi!


Am nem... :)

2012. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fke ***** válasza:

Egy férfinál nincs különbség a bókok között. Ha egy lánynak azt mondom, hogy dögös/csodaszép/gyönyörű/aranyos/stb akkor mind ugyanazt jelenti és csak mást szót használok arra, hogy vonzónak tartom.


A pure beauty nem nagyobb bók, mint bármelyik másik.

2012. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez kész:D mi a franc,amerika???


phúúr bjútii

2012. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!