Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön Szabó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön Szabó Dávid az X-Faktorból?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon cuki, és emellé még gyönyörű hangja is van:$

2012. dec. 3. 19:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem meg majdnem olyan homokos mint a bátyja...
2012. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Elmegy. 8/10.

Teste tökéletes.:)

2012. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
11%

Jól néz ki meg minden,de nem az esetem.

Nekem inkább Oláh Gergő jön be:)

2012. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
27%
igggennn...nagyon cuki :)
2012. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Lányok most mondjatok le róla! :)

Aki jártasabb az operettek és a musical világába az tudja hogy meleg az ember

2012. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszoló tuti pasi és csak féltékeny..

A többieknek köszi a kommentet:) :*

2012. dec. 3. 19:10
 7/46 A kérdező kommentje:
#5 miért lenne meleg? Ha egy pasi jól néz ki és emellé még sikeres is, máris egyből leb.zizzák... annyira jellemző -.-
2012. dec. 3. 19:11
 8/46 anonim ***** válasza:
30%

nem egyáltalán....szemernyi férfiasság se szorult belé, a legutóbbi ratyi martin zenével totál le is írta magát nálam.. hiába jár konditerembe, csak még homárosabb lesz, nem vonzóbb.

Héten már tuti ő esik ki akkora gáz.

2012. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
6%
Nézd meg a Rómeó és Júliát abba van egy csávó aki kék cuccba táncol az volt a barátja
2012. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
33%
igen első válaszoló fagyok és férfi. akinek kicsit is magasabb az IQ-ja az átlagnál azonnal észreveszi, hogy ez a gyerek homokos mint a Szahara. A bátyja is az, de ő annyira durván, hogy le se tagadhatja. Valószínűleg családi vonás, valamit nagyon elkúrtak a szülők. Amúgy meg nem vagyok rá féltékeny, ezerszer jobb testem van nála (nem kevés munkát öltem bele), hangom igaz semmi sincs, de ő se fog vele karriert csinálni...
2012. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!