Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön Szabó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön Szabó Dávid az X-Faktorból?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon cuki, és emellé még gyönyörű hangja is van:$

2012. dec. 3. 19:06
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Nem zúgtam bele, de nagyon aranyos szerintem:$

Pl ezen a videón elolvadtam: http://www.youtube.com/watch?v=HjqVo5Sl1ZQ

Aki így szereti a gyerekeket, az nem lehet rossz ember:')

2012. dec. 4. 16:13
 32/46 anonim ***** válasza:
93%

Elnézést, de nem bírtam megállni, hogy ne szóllak hozzá:

1. válaszoló (19:07)

Külön kiírta a kérdező, hogy „lányok” válaszoljanak. Ezek szerint nem tudod értelmezni a mondatokat a saját nyelveden. És ebből következik az, hogy ha te férfi vagy akkor lehet, hogy te vonzódsz a saját nemedhez, nem? Másrészt, hogy jössz te ahhoz, hogy még a testvérét is azzal illesd, hogy „homokos” amikor nem is ismered.

a kérdező nem azt kérdezte, hogy Dávid meleg e vagy sem, hanem, hogy kinek jön be? És ezek után beszélsz te IQ ról??? Nem ártana elgondolkozni.

Ha igazán nem vagy féltékeny rá ahogy állítottad akkor miért válaszoltál a kérdésre? (nem azt mondom, hogy nem lehet véleményed) de ha nem lennél féltékeny akkor nem is foglalkoznál ilyen kérdésekkel, ráadásul nem is ilyen arrogáns, lenéző stílusban írnál. Igazán elgondolkodhatnál. Szörnyű!


5. válaszoló (19:17)

Szánalmas vagy. Erre már nem is tudok mit mondani, csak csodálkozom, hogy lehetnek ennyire sötét emberek.



8. válaszoló 19:12

Te sem tudsz kulturált módon megfogalmazni még 3 sort sem.


9. válaszoló 19:13

Viccesnek találod magad, igaz?! Azt kell, hogy mondjam nincs jó humorérzéked.


13. válaszoló (19:15)

Azt gondolom kérdésre nem visszakérdezni kell. Másodszor nem az volt a kérdés, hogy vajon megkéri e Dávid a kezét a kérdezőnek. Harmadszor pedig, sosem tudhatod, hogy mi fog történni.


22. válaszoló (19:38)

Ez az intelligencia tetőfoka.

Nem tudom hány éves vagy, de arra még nem jöttetek rá anyukáddal, hogy minden embernek más és más az ízlése? Nem bántásként írom: de abba még nem gondoltál bele, az is lehet, hogy ha valaki téged meglát akkor annak az embernek/embereknek fordul fel a gyomra?!


Összességében a kommentekkel kapcsolatosan pedig azt gondolom, hogy borzasztó ez a rosszindulat az emberekben. Ha van valakinek van véleménye akkor azt kulturált emberi módon is közölhetné függetlenül attól, hogy miről van szó és, hogy a kritika negatív vagy pozitív.

Én személy szerint nem látok benne olyasféle hajlamot. Se a viselkedésében, sem a természetében, sem a megnyilvánulásaiban, beszédében. Ezek még nem jelentik azt, hogy a férfiakhoz vonzódik. Hangja pedig igen is van amit meg is mutatott, az igaz, hogy, későn mert szerintem az első párbaja óta teljesít nagyon jól. Az első párbaja előtt nem nyílt ki igazán, az energia is kicsit szegényes volt, viszont nekem azért tetszett nagyon a hangja mert végtelenül nyugtató, kellemes, szóval ha még nem is énekel olyan nagyot de már akkor sem lehet rossz, mert nyugtató hatású.

Külsőre, kinézetre pedig jól néz ki.

Ezek pedig az én személyes véleményeim.

Még mielőtt valaki félreértené az első részben leírtakat nem azért írtam mert nem tudom elfogadni azt, hogy ti máshogy gondoljátok, más a véleményetek. Egyszerűen a stílus, ahogy ezt kinyilvánítottátok az, ami zavaró.

2012. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

#32 Fú, nagyon jól leírtad, magam sem írhattam volna jobban:D Köszi szépen!! :) meg azt is, hogy képes voltál kulturáltan megírni a véleményed.. ahogy látod, ez sokaknak problémát jelent^^

Amúgy ha valaki azt mondja, szar a hangja, az vagy süket vagy elfogult.. hallgassátok meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=TWXMeGz919A

Szerintem nagyon szépen énekli... és minden egyes versenyzőnek van legalább 1 olyan dala, ami nem lett a legjobb... szóval ezzel nem csak őt lehetne bántani...

2012. dec. 4. 23:13
 34/46 anonim ***** válasza:
92%

Látjátok, ezért nem halad előre ez az ország, mert ilyen rosszindulat és ilyen fokú bunkóság / irigység van az emberekben... Mindegy, nem ez volt a kérdés.

Mellesleg nem tudom, hogy miért kell egyből arra reflektálni, hogy HOMOKOS. Nem ez volt a kérdés, s ha az is, hát akkor mi van? :D Attól még jó pasi.

Nekem amúgy nagyon bejön Dávid, a kisugárzása nagyon vonzó a számomra. :-)

2012. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Jóképű meg a teste is jó de a hangja olyan mintha plére pisilének....
2012. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
Nagyon jó pasi 10-ből 10-es. Szerintem pedig nem meleg.
2012. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
Abszolút  végre valaki, aki ugyanígy van vele :) Imádom Dávidot 
2012. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
az operettben vagyok világosító..és de, meleg, a szakmában mindenki tudja de nyílván csajok szavazata miatt ez nincs nagy dobra verve
2012. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Kár belé :(
2012. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nagyon vicces vagy...

Azért ne nézd már hülyének az embereket, nem vagy te semmilyen világító.

2012. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!