Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön Szabó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön Szabó Dávid az X-Faktorból?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon cuki, és emellé még gyönyörű hangja is van:$

2012. dec. 3. 19:06
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
**se világosító
2012. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
jól van, lehet hülyézni meg leszavazni meg amit csak akartok, csak gondoltam megválaszolom a felmerült kérdést, majd akkor elnézést kérek ha a címlapon lesz hogy dávid megházasodik egy nővel...akkor tényleg meghajolok előttetek :))
2012. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
Ajjajj en is tudnek mondani olyanokat, hogy az operettben vagyok sminkes vagy sugo... Ennek kb. annyi valosag alapja lenne, mint annak hogy a Marci ( David tesoja ) meleg. Baratnoje van es ha jol tudom mar el is jegyezte! A Davidrol meg annyit ha meleg ha nem legalabb ember maradt a versenyben es peldamutatoan viselkedett es a csaladjarol mindig szeretettel, elismeroen nyilatkozott. Attol hogy meleg vagy sem, semmitol se kisebb ember a szememben es azokeban akik szeretik, amit csinal. Amugy meg izlesek es pofonok... Nekem peldaul az Antal Timi egy nagyon unszipatikus szemelyiseg. Aki meg irogatja hogy igy ismerem ugy ismerem a parjat menjen el a fokuszba vagy a fene tudja hova, hogy 3 perc erejeig kirohoghesse a tv nezo, ha mar ennyire a reflektor fenyben akar lenni. Es gondolom ezeknek az operettben meg a szinhazakban, mediaban dolgozo szemelyeknek nincs jobb dolga, mint gyakorikerdesezni. Na ne rohogtessetek hogy ilyenekre ernek ra! :)
2013. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
Miért homokos Dávid, miért hisztek, hogy az? Szerintem nem az. És ne csámcsogjatok más életén, nem tartozik senkire. És ami azt illeti van barátnője... szóval bocs lányok.
2013. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Emlékszem, mikor először megláttam az első gondolatom az volt, hogy "fú ez szegény de ronda". Most nézegettem képeket, és megpróbáltam kitalálni, mi nem tetszik rajta, de nem jöttem rá. Valami miatt nagyon ellenszenves, olyan nebáncsvirág feje van. Nem emlékeztem milyen hangja van, most meghallgattam, és nem tetszik. Pedig nem rossz, de számomra idegesítő, ahogy énekel.
2013. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Szabó Dávid teljesen új, az eddigitől eltérő külsővel veti bele magát a zenei életbe. Még művésznevet is felvett: Dave Mass néven lép fel ezentúl külföldön....


Elmondása szerint azért választotta a Dave Mass (a mass angol szó magyarul zűrzavart jelent) nevet, mert ő is zűrzavart fog maga körül kelteni, mint az etalonja, Lady Gaga


igazatok van, tényleg teljesen heteró! :D

2013. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!