Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem ezt meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem ezt meg egy férfitól?

Figyelt kérdés

Ha azt akarom tudni, miért keres állandóan, azt hogyan kérdezzem meg tapintatosan, hogy ne érezze gyanakvásnak:


Tudni akarom, hogy mi az oka.


2012. dec. 3. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

"ne érezze gyanakvásnak"?!

Nem értem.

2012. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Józsikám mostanában gyanúsan sokat vagyunk egymás társaságában. Van ennek valami oka? Tudni szeretném, hogy kölcsön akarsz-e kérni tőlem! Le vagyok égve teljesen...
2012. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyanakszom arra, hogy közeledni akar , erre akarok rájönni. Viszont mégsem így kellene rákérdeznem, mert ha nem, beégtem.
2012. dec. 3. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:

nem kell ezt ilyen kacifántosan....kicsit biztasd, de csak annyira, hogyha meggondolod magad, vissza tudj táncolni, rögtön ki fog derülni

ha meg neked is tetszik, akkor nincs is értelme a kérdésnek


de ne kérdezgess, az ég áldjon meg, azt a pasik nem értékelik.... mondom ezt nőként

nem lelkizni, belevágni a lecsóba, ők nem olyan bonyolult lelkivilágúak mint a nők

2012. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adj neki kisebb biztatást, ha igaz a gyanakvásod, rá, -d mozdul!
2012. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem üldözési mániád van!!!!!!!!!!!!!!!! amúgy meg kérdezd meg tőlle hogy meg akarsz dugni?
2012. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fke ***** válasza:
Hát hallod, ha nem zavar a dolog, akkor hagyd, hogy kiderüljön magától, nem? Ha meg zavar, akkor max beégsz... nagyügy.
2012. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!