Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonló peches, "lúzer"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló peches, "lúzer" sztorik vannak itt?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom 1 év 1 hónapnyi járás után sem feküdt le a barátnőjével. A lány orális szexet sem adott neki. Egy hónapja szakítottak.

Másik haverom, 11 hónap járás után járt hasonlóan, de ő orális szexet legalább kapott.

Mindkét srácnak elég nagy farka van, a lányok pedig kisebb testalkatúak és szüzek voltak. A két haveromat megviselte, hogy ekkora szerencsétlenek hogy lehetnek első szerelmükkel nem sikerült szexelni 1 év alatt sem. Sokszor inkább kisebb farkat kívánnának maguknak.


2012. dec. 3. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Az ismerőseitek esetleg ti hogy emésztitek az ilyesmit?
2012. dec. 3. 21:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes voltam egy fiúba, tudott is erről. Régebben elvileg ő is szeretett, "kavartunk" is egy ideig (nem tudom minek nevezzem). Rengeteget vártam rá, mikor végre újraéledni látszódott a dolog. Neten keresztül hatalmas volt a szája, jött, hogy bármikor lefeküdne velem, képeket kéregetett rólam, fantáziált, ódákat zengett, hogy mennyire én vagyok álmai nője...stb. Aztán itt aludt nálam, és minden szerelmemmel és odaadásommal lettem volna benne vele bármiben, de ő úgy viselkedett, mint egy 15 éves szégyellős kamasz (pedig már 20 felett van), és nem kezdett velem az égadta világon semmit.
2012. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hasonló peches, "lúzer" sztorik"


Tudok egy kérdezőről aki szerint a farokméret miatt hagyják ott a lányok a pasikat, még véletlenül se azért mert az ismerősei 0 önbecsüléssel, jó papucsok módjára rögtön lementek kutyába a lányok előtt a reménybeli jutalom (a punci) miatt ahelyett hogy látván mennyire mást akarnak azok a csajok mint ők inkább szakítottak volna és kerestek volna mást, ezzel megspórolva a saját és a lányok idejét is...

2012. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!