Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "lúzereket" miért nem védi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "lúzereket" miért nem védi meg senki?

Figyelt kérdés

Sokszor eszembe jutott már ez a gondolat. Ma már szinte mindenkinek, aki valamilyen okból hátrányban kell érezze magát másokkal szemben; van valamilyen érdekképviseleti szerve. Ha egy feketét, egy ázsiait, egy meleget stb... bántalmaznak, valaki biztosan a védelmére kel. Ha a vallása miatt éri valamilyen retorzió, akkor is van, akikre számíthat.

Ellenben, ha valaki a születési adottságai, viselkedése, bármi okán nem tartozik a társadalom/közösség megbecsült tagjai közé, hanem csak egy megtűrt valaki lesz, akkor pokoli helyzetbe kerülhet. Szóban és tettben egyaránt terrorizálhatják, mindenféle szankció nélkül.

A lányok szintúgy nyíltan semmibe vehetik és mindez bárki más szemében a világ legtermészetesebb dolga lesz. Mintha valamilyen megbélyegzett bűnöző lenne, aki esélytelen a kegyelemre.

Mégsincs semmilyen szervezet, közösség, akihez fordulhatna, mert kiközösítettnek számít a társadalomban.

Miért van ez így?



2012. szept. 14. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mert nem állnak ki magukért, nem tudják elmondani a félelmeiket magukba zárkóznak.
2012. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt csoportok tagjai általában egymást védik be. A lúzerek meg lúzerek ahhoz hogy megvédjék egymást vagy magukat :)
2012. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 szamóca.. ***** válasza:

1.: azért, mert ő tehet róla, változtathat rajta.

2.: azért, mert nincs körülhatárolva. ki számít lúzernek? hol a határ? egy négerről nem nehéz megmondani, hogy egy meleg sem kétséges hoyg az-e.


egyébként ne kapaszkodót keress, meg kifogásokat, és ne másokat hibáztass amiért kiközösítenek, hanem állj a talpadra és ne legyél lúzer. Érted, nem azért vagy lúzer mert kiközösítenek, hanem azért közösítenek ki mert lúzer vagy.

2012. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 TOMAtm ***** válasza:
29%

régen megette őket az oroszlán,medve stb.,ledobták a tajgetoszról,manapság nincsenek akkora veszélyben(mióta van szalagkorlát meg gyalogoslégzsák) szóval valóban kéne ennek az életképtelen,genetika hibának,mondhatjuk hogy a természet ballövésének egy érdekképviselet.sőt felelősebb pozíciókba is tehetnénk őket,és akkor több embernek lenne munkája a bénázásaik miatt,javulna a foglalkoztatás,fellendülne az ipar a gazdaság!

Am meg már most is van érdekképviseletük úgy hívják hogy őket hogy országgyűlés.

2012. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam védeni őket. :-) Utálom, ha valakit csesztetnek. Főleg ha betegség miatt.
2012. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélsz.

Ha valakit bántalmaznak, annak elvileg valaki előbb-utóbb a segítségére kel, ha meleg, ha egy sima gyengébb ember.

A másik, hogy egy meleget sokkal több atrocitás ér, mint egy sima lúzert.

A harmadik, hogy a melegeknek sincs semmilyen különös érdekképviseletük, ha megverik őket, ugyan úgy a rendőrség jár el, ugyan olyan eséllyel a szankcióra, mint más hasonló esetben. Vallási, faji megkülönböztetésnél szintén.

Értelmetlen a teljes okfejtésed.


Én egyébként általánosban teljesen lúzer voltam, gyakran támadtak, sz*pattak. Viszont nagyon jóarc lúzer barátaim voltak, akik értelmes, tartalmas emberek voltak, csak ott még nem az volt a menő.

Aztán ahogy nőttünk, én lettem a menő, az akkori nagy betyárok meg azóta sehol nincsenek, egy nagy rakás szerencsétlenség mind. Tehát én nem sajnálom a lúzereket, aki akar, tesz majd magáért. Rám jó hatással volt a sok csesztetés, az igaz barátságok, a fejlődés lehetősége.

2012. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 szamóca.. ***** válasza:
azért a "bántalmazást" és a "nem akar velem összejönni néhány lány mert ronda vagyok-ot" ne keverjük össze.
2012. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem sőt nem is tudom nagyon megtűrni ha valami szerencsétlent csesztetnek. Legalábbis ha látszik rajta ,hogy nem egy gonosz g*ci akkor én meg szoktam védeni ezeket, sőt régebben fiatalabb koromba se nagyon csesztettem mert egy két ilyen után mikor mondjuk azután is kedves volt velem olyan szinten lelkiismeret furdalásom volt hogy legszívesebben megkorbácsoltam volna magam. Szóval én megszoktam védeni őket, persze nem vagyok egy jófiú vagy nem ez a misszióm de pont ebből kifolyólag az adottságom is megvan hogy a kötözködő sz*r alakok hallgatnak rám. Mert általában csak a szájuk jár és nem sokan kick box bajnokok közülük szóval én kiállok értük vagy inkább a g*cik ellen akár fizikailag is pedig nem vagyok egy drabális állat. És ez rohadtul jót tesz az önbecsülésemnek mert valljuk be nem sokszor cselekszik jót az ember és nincs is igazán lehetősége. Legalább ez legyen már meg , akinek van rá lehetősége. Szerintem ez elvi dolog és tök természetes lenne (persze tudom ,hogy csak lenne).
2012. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azt én is hallottam, hogy a természeti népeknél pl. nincs a színvakság sem elterjedve, mert azok idejekorán kihullanak, és nem tudnak utódot nemzeni! Ezért szinte csak a civilizált országokra jellemző.

Amúgy a honvédségnél nálunk is volt egy igazi lúzer (nagy részben magának is köszönhette, mert rendesen rájátszott a dologra ő is), akit a fél század vert. Őt egyszer leborították az emeletes ágyáról, és végigrugdosták a folyosón. Na, akkor már én is felvetettem, hogy be kéne rekeszteni a partit, de a 10:1-hez, nem nevezhető erőegyensúlynak.

A csirkéknél, ha egyet megcsípnek, és vérzik, akkor megy rá a többi, és tovább csipkedi, a disznók egymás farkát rágják, szal van rá példa az állatvilágban is, viszont a mentalitás az embereknél is hasonló színvonalú - állatias.

2012. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Sajnos magam is átéltem már sokszor.
2012. szept. 14. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!