Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket hogy lehet visszautasítani anélkül, hogy azonnal személyes sérelemnek vennétek a dolgot?

Figyelt kérdés

Szerencsére vagy sem, a szép lányok kategóriájába tartozom, tehát hódolókból nincs hiány a környezetemben. Gyakori, hogy csak látásból vagy még onnan sem ismert fiúk rám írnak, nincs-e kedvem beszélgetni vagy ismerkedni; ugyanígy az utcán is leszólítanak néha. Én ilyenkor kedvesen, de határozottan visszautasítom a lehetőséget: "Köszönöm a bókot, de nem szeretnék ismerkedni" vagy ilyesmi szöveggel.


Na mármost, sokat olvasom itt, ahogy panaszkodtok, hogy azok a gonosz lányok nem válaszolnak nektek vagy lekoppintanak az utcán és így lehetetlen felszedni egy csajt. Erre mondom, hogy én meg olyan típus vagyok, aki kapcsolat céljára csakis élőben ismerkedik és nem áll le tökismeretlenekkel sem az utcán számot cserélni.

Egyszerűen, nem szeretem, ha valami annyira erőltetett, hogy süt belőle, tulajdonképpen azért ismerkedünk, mert tetszem a srácnak és többet akar. Ez a jó szó: erőltetett.


Szóval: ti miért veszitek az ilyen dolgokat azonnal sérelemnek? Vagy most ezt így kezdjem el ecsetelni az utcán, nehogy megint mi legyünk a szemét r*bancok? :)


2012. dec. 4. 11:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Párszor már utasítottak vissza, és hát tényleg van, ami szarul esik, de azok nem ilyenek, mint amiről te beszélsz. Olyankor kb a harmadik találkozásnál, mikor az ember már beleéli magát, akkor elkezdik adni a hülyét, és kérdezget, hogy "hét, mit akarsz te tőlem? miért akarsz meghívni?" meg hasonlók


Ha már valaki visszautasít, akkor azt még az elején tegye, mikor csak felmerül benne a gyanú, hogy talán többet akar a másik fél, és akkor úgy tegye, ahogy te. Szóval nincs azzal semmi gond. Aki közeledni akar feléd, te meg az elején közlöd vele, hogy nem akarod, mégis besértődik, ott ő a hülye, nem te.


Egyébként szabad elkérni a számod? ha igen, írj privátban :P :D


20f

2012. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Akkor hadd mondjak neked valamit kedves kérdező. Az ismerőseidet is valahogyan megismerted. Netalán anyád hasából jött ki mindegyik? Na ugye. Az a baj, hogy kicsit kemény vagy. Ez is egy ok, hogy sértő tudsz lenni. Egy gondolkodás menet ami a másik félnek lehet nem szimpatikus. Így kialakul egy vélemény. A másik rész, hogy levélre visszaírni azt tiszteletlenségnek tartom. Akár mennyire is nem érdekelhet az illető akkor is illem visszaírni! A "Köszönöm a bókot, de nem szeretnék ismerkedni" szöveggel úgy nincs semmi gond, ha nem flegmán mondod. Kedvesen visszaszólsz, hogy bocsi, de nem. Ez nem lehet sértő. Ha elkezded kritizálni az kellemetlen dolog lehet. Legyél kedves és ne okot mondj, ha csak direkt nem azt kérdezi.
2012. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Na most jól megmondtad... nem hiszem, hogy a te véleményed keresztezné az enyémet. Azt írtam, párkapcsolat céljából nem ismerkedek idegenekkel, egyébként baráti társaságban, új környezetben teljesen rendben van a dolog.


Nem hiszem, hogy ezért kemény lennék, és nem mondtam, hogy valamire ne írnék vissza, mindig válaszolok. Továbbá, bunkó sem szoktam lenni - te ezeket lényegében honnan vetted?

2012. dec. 4. 12:20
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem téged jellemeztelek ezzel. Visszatérve az ismerkedéshez. Ahoz, hogy barátaid legyenek valahonan megismerted őket. Ne csináld, hogy ezt nem érted. Amíg nem volt barátod addig ismeretlen volt számodra, nem? Megismerted és aztán lett a barátod. Majd esetleg a párod, ha összejösz vele. Akkor csak egy ismeretlenből indul ki az akivel összejösz. Ezt nem tudod megcáfolni. Ha egy ismeretlen megismer az még nem járás hanem ismerkedés. Lehet barátod lesz és nem párod. Mi a baj az ismerkedéssel? Egyből rosszra gondolsz és ez nem jó. Ne hidd, hogy én most bántalak téged.
2012. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ismerőseidet írtál és nem barátodat. Így érthetőbb a kérdésed, de szerintem te nem fogod fel, amit mondok. Ismétlem: baráti társaságban céljából, új helyen természetesen összeismerkedem az idegenekkel, de senkivel nem kezdek úgy, hogy rám ír, mert bejövök neki.


Nálam a szerelem a barátságból alakul ki, nem csak úgy, hogy valaki jópasi, aztán menjünk randizni, beszélgessünk és ha már úgyis tetszünk egymásnak, járjunk. Tehát, a párommal sem úgy kezdtem, hogy leszólított volna és kifejezetten kapcsolat céljából ismerkedtünk volna, hanem kollegák voltunk és idővel lett szerelem a dologból.


Nem zavar, ha más azonnal ismerkedik, de én és még sok lány nem ilyenek vagyunk.

2012. dec. 4. 12:38
 6/27 anonim ***** válasza:
"Nem" - ennyi. :) Nem kell indok, magyarázkodás, mű kedvesség, legalábbis nekem, én a kevés szóbol jobban értek. De engem nem szoktak visszautasítani, mert illegálisan jó faszi vagyok viszont nagyon közömbös.
2012. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Értelek. Viszont nem mindenki úgy ismerkedik ahogy te elképzeled. Vanank olyanok is akik úgy ismerkednek, hogy előbb megismerné a lányt mielőtt randira hívná, de ehez valahogy megkell hogy ismerje. Az amiről te beszélsz azt értem és oké. Csak akkor ne általánosítsd be a hódolokat. Én egyből sosem hívtam el randira senkit se. Attól még ismerkedhetsz, de ha ilyen nehéz eset vagy akkor ne lepődj meg semmin se. Nem jó irányt választasz így, mert simán lehet nagyobb csalódásod mint gondolnád. Nem tévedek.
2012. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Azért lennék nehéz eset, mert nem kezdek ismeretlenekkel beszélgetni facebook-on vagy nem adom meg a számom idegeneknek az utcán? ;) Mint megbeszéltük, nem mindenki így ismerkedik, tehát a fiúknak ott az a hányad, aki ilyenekbe gond nélkül belemegy, nem miattam fog kihalni az emberiség :)


De lám: így sem voltak sosem problémáim kapcsolat terén...

2012. dec. 4. 12:50
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy nem voltak fiúid:) Látom szeretsz okosabb lenni.... de mégsem érted meg. Inkább a fejed nehéz. Tisztában vagyok vele, hogy te mit szeretnél, de butaság:) Nekem nem okozol csalódást. Olyan felfogásod van, hogy én ezen csak nevetni tudok:) Szerintem nekem ennyi csevegés elég volt. Nincs semmi próblémád akkor csá:)
2012. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ám végig te voltál megsértődve. Ez is sokat mond el rólad.
2012. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!