Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kapcsolatfüggőség lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolatfüggőség lenne? Vagy valami más defekt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mások mit éreznek, mikor éppen nincs párjuk, azért vagyok bizonytalan a kérdésben. Vannak ugye, azok az emberek, akik nem bírják a kötöttséget, úgymond, nekik a szabadságuk korlátozását jelenti a kapcsolat, és így nem is érzik jól benne magukat.

Én viszont csak akkor érzem igazán jól magam, csak akkor tudok felszabadult és úgy tényleg "önmagam" lenni, ha kapcsolatban vagyok. Mikor egy kapcsolat véget ér, akkor azonnal keresem a másikat, amint képes vagyok rá (nyilván, ha szerelmes voltam az előzőben, akkor kell hozzá némi idő, hogy továbblépjek). Szinte megszállotja vagyok a gondolatnak, hogy ha 25 éves koromig nem leszek eljegyezve, és nem lesz már kilátásban az esküvő, utána sose lesz. Hogy majd 80 évesen én leszek a szomszédság réme, az az öregasszony, aki kiállhatatlan mert se férje, se gyerekei, se unokái.


Normális ez a gondolkodás (nem egész) 20 évesen? Vagy valami defektem van?


2012. dec. 4. 13:24
 1/2 ASOT ***** válasza:
Egyszerűen nem akarsz egyedül lenni, rossz egy társ nélkül, és ha találsz akkro találsz, ha csak 1 hétre akkor csak 1 hétre ha csak 1 éjjelre akkor csak egy éjjelre...
2012. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen kapcsolatfüggő vagy!
2012. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!