Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egészséges lelkületű egy olyan ember, aki mindig egyik kapcsolatból a másikba lép át, sosem tud kb. egy hetet se egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Az exemről van szó. Igazából már velem is az volt a szitu, hogy 5 éves kapcsolatból lépett ki éppen az előtt, hogy összejöttünk. Engem ez aggasztott akkor is, de végülis megnyugodtam, merthogy előtte egy évet már külön voltak és a végén már nem is laktak együtt. Most velem szakított 3 hónap után, és már azon a hétvégén elutazott az új csajjal. Nekem ez annyira furcsa, hogy így hogyan lehet tanulni a hibákból, tanulságokat levonni, átgondolni, lehiggadni, lezárni, meggyászolni, elengedni, stb.

Nem a féltékenység beszél belőlem, de nekem ez akkora csalódás, hogy belegondolok, hogy 8 éve nem volt egyedül gyakorlatilag semennyit, szerintem ez nem oké. Vagy én látom furán?



2012. márc. 20. 14:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Huhh, nem 3 hónap, hanem 3 év után :)
2012. márc. 20. 14:52
 2/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nekem is így alakult. Egyik kapcsolat végén léptem az újba.


Sokat gondolkoztam ezen én is, bevallom,a lelkiismeretem is furdalt, hogy milyen vagyok már.


Aztán rájöttem, hogy az történik, hogy a régi kapcsolat megromlott már, és minden erőfeszítésem hiába volt, az ex nem volt nyitott a problémamegoldásra, úgy pedig nem megy.

Fokozatosan eltávolodtunk, egyre többször küldött el magától azzal, hogy egyedül akar lenni, hagyjam békén, nem akar velem lenni. Persze amikor felvetettem, hogy akkor fejezzük be az egészet, könyörgött, hogy de ne...


Így aztán egyre többször jelentem meg a baráti társaságban nélküle, hiszen ha kitette otthonról a szűröm, mihez kezdhettem volna? Mentem a barátokhoz. Itt ismertem meg a következőt, akivel semmi nem történt a szakításig (ez elég hosszú idő volt, több, mint fél év), de első perctől vonzódtunk egymáshoz. Amikor végképp tarthatatlan lett a helyzet, kiléptem a régi kapcsolatból.

2012. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig tobb vasat tart a tuzben ugy latszik! Vannak ilyenek :s)
2012. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ez kétszer is megtörtént egymás után, 21 és 26 éves korom közt.
2012. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt hívják amúgy társfüggőségnek?
2012. márc. 20. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Lehet.


Bár amikor benne vagyok egy kapcsolatban, akkor sokkal kevésbé függök, mint az átlag, nem várom el a napi x telefont/sms-t, nem kell beszámolni minden lépésről stb.


Én mostmár elintézem azzal, hogy ez egyszerűen így alakult. Nehezen dobok el valakit, akivel szerettük egymást, mert mindig meg akarom adni az n+1. esélyt is, akkor is, amikor már nincs mire.

2012. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és ettől még egészséges lelkületűnek érzem magam.
2012. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggőség, jaja. Nekem is van ilyen lány ismerősöm. A mostani párjával öt éve van együtt, de egy 3 éves kapcsolatból váltott. Ez a kapcsolata nagyjából 2 éve meghalt, szét is mentek, majd összejöttek újra. Most egy merő agyhalál a párkapcsolatuk, de a csaj úgy van vele, hogy ennyi idősen nincs kedve másikat keresni. Erre most felbukkant megint egy fickó, akivel bizonyos okokból nem lehet együtt, különben valszeg, megint ugrana egyik ágról a másikra. Dettó 8 éve nem volt egyedül, de még ezek előtt is volt 2 éves kapcsolata, ha jól tudom, na most ha ezt mind összevetem a korával, akkor gyakorlatilag neki is az a lényeg, hogy legyen vele valaki.
2012. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nem tartom különösebben betegesnek a csajt, de nem az én világom.
2012. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az én exem is ilyen. Kapcsolatfüggő és simán belekezd egy másik kapcsolatba akár 1 hét után is egy másik lánnyal...Nálam is próbálkozott amikor a nőjével szakítottak de nem hagytam magam...
2012. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!