Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám tudtára, hogy el tudnék vele képzelni laza kapcsolatot? (N)

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit, aki nagyon bejön nekem. Van most egy közös ügyünk, ami miatt emilezünk, telefonon tartjuk a kapcsolatot. Én most nem akarok semmi komolyat, de szívesen közelebb kerülnék hozzá, laza kapcsolatot el tudnék vele képzelni. Hogy adhatnám ezt tudtára? Úgy tudom, hogy facér. Nem kizárt, hogy ő is lépne, de az is lehet, hogy nem. Viszont nem szívesen szalasztanám el, mert tényleg nagyon bejön!

2012. dec. 4. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csak mert nem kell találkoznotok, attól még lehet.

Mondd, neki, h valamit hosszadalmas lenne szóban, de sörözés közben szívesen elmondod.

Gondolom nem vagy már annyira fiatal, hogy azt is el kelljen magyarázni hogy keltsd fel egy pasi érdeklődését.

Add meg neki a lehetőséget, hogy kezdeményezzen, mielőtt azon kezded törni a fejed, hogy te hogyan csináld.

2012. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A mingliségre figyelemfelhívó cikk nem jó? Lehet ráharap!
2012. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egyszerűen nem tudok olyan ürügyet kitalálni, amivel találkozóra hívhatnám. Személyesen már nyilván tudnám, hogy viselkedjek vele, a flörtölés az megy, de egyszerűen nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy észrevétlenül elkezdjek vele flörtölni, illetve írásban próbáltam már, de nem vette a lapot. Korábban már volt ilyen tapasztalatom, akkor a pasi azt mondta utólag, hogy neki egyszerűen nem esett le, hogy flörtölök vele. :D

Személyesen nekem jobban megy, de nincs ötletem, hogy tudnám tudomására hozni, hogy bejön.


A cikket linkelőnek meg: nem ilyesmi kapcsolatra gondoltam. Nekem már van 2 gyerekem, nem szeretném igazán elkötelezni magam, de azért valamiféle párkapcsolatra nyilván én is vágyom.

2012. dec. 4. 19:40
 14/19 anonim ***** válasza:
A mingliség pont arról szól, nem olvastad el!
2012. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát, azért elég félreérhető... pl. hogy "gyerek jöhet". Én nem zárkózom el egy új kapcsolattól, ha minden rendben van, de később. Gyereket meg biztos nem vállalnék valakivel, akivel nem élek együtt, lehetőleg házasságban. Szóval engem egy ilyen cikk pl. elriasztana.
2012. dec. 4. 19:48
 16/19 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtöknek nyitnia kell, és ez azzal jár, hogy annak fel kell vállalnia, hogy tetszik neki a másik. Ez általában a férfira hárul, de ha már te vagy az, aki alapvetően szexet (és egy kis törődést) akarsz, lehetnél annyira "tökös", hogy kezdeményezz.
2012. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy idővel ő is nyitna, de én türelmetlen vagyok :)

Lépnék én, de hogyan? Konkrétan mit kellene tennem, hogy ne legyen azért NAGYON egyértelmű, de kiderüljön, hogy mit szeretnék?

2012. dec. 4. 19:52
 18/19 anonim ***** válasza:

Leginkább találkozni vele.

Addig is megkérdezhetnéd, hogy van-e valakije.

2012. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha jól értem most csak üzleti kapcsolatban vagytok.

Ilyenkor előszokott fordulni, hogy karácsony alkalmával a cégek nevében vesznek valami apróságot pl egy üveg bort az ügyfének.

Hívd fel, hogy szeretnéd megköszönni az éves eggyütt működést és mikor érne rá.

Ez teljesen normális cégek között. Ha meg már taliztok utána rajtad múlik minden...

2012. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!