Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamelyik férfi elmagyaráza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik férfi elmagyaráza nekem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon sokáig magától hívogatott, napi szinten. Majd közöltem nagyon kedvelem, mivel csak kínoz, nem lép, jobb, ha hagy. Eltünt. Pár héttel később újra keresett. Letiltottam, nem vettem fel a telefonjait. Ismét nem hallottam róla.

Most újra felbukkan , felhív.


Ha nem érdeklem miért keres? Ha meg érdeklem, miért nem lép, ha tudja, hogy mennyire kedvelem? Én ezt nem értem.

:(


Nem gyerekről van szó.


2012. dec. 4. 18:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ezt közel 2 éve játszuk egymással, bár tény, 1 éve nem láttam már.
2012. dec. 4. 18:59
 2/16 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy nem érdekled, vagy Te gondolod? Nem lehet, hogy csak gátlásos? Beszélj vele, mondd el, mit érzel, mit szeretnél és kérdezd meg, ő mit érez és mit szeretne. Valamint mire vedd a viselkedését. Szerintem ez a legcélravezetőbb.
2012. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Na ez a női hülyeség, meg naivság!

Azt meg megy a sírás, hogy mamiii minden pasi szemét!

1 éve nem találkoztatok!!! ébredj már fel! ÉS csak játszik veled!

Hagyd a fenébe, ne legyél már ennyire hülye!

2012. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Lehet, hogy kapcsolatban volt. Időközben lecsóba került, gondolta te azonnali lehetőség vagy. Komoly érzelmeket nem táplál irántad, ebben biztos lehetsz.
2012. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naív. Nagyon jól tudom, hogy az eltünése miattam volt. Én nem vettem fel sorozatbn neki, sőt gyakorlatilag elhajtottam.


Fene tudja. Sajnálom, mert láttam, hogy pl hívott hétfőn, nem vettem fel, hívott kedden, nem vettem fel,hívott pénteken és még sorolhatnám.


Néha magamat érzem szemétnek.


Ha a barátságom kell, miért nem hagy?

2012. dec. 4. 19:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én nem értelek. Nem értem, mi a bajod. Te sem tudod, kell-e, vagy nem.
2012. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet érteni,


Elmagyarázom:

azt éreztem, hogy közeledik, de nem lépett, így inkább úgy döntöttem elfelejtem, de nem tudom , mert állandóan megkeres. De lépni meg nem lép. Ez a bajom.

2012. dec. 4. 19:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet arra vár, hogy a lépésre lépés következzen. Ebből lehet játszmát kialakítani...
2012. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2 év alatt nem jutott eszedbe, hogy nyíltan megkérdezd mit akar tőled, vagy elmondd, hogy te többet szeretnél.

Tudod, néma gyereknek....

2012. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ha letiltogatod meg nem veszed fel a telefonját, akkor mégis hogyan lépjen? eléggé nonszensz, amiket írsz.

miután megmondtad neki h ne keressen, ha nem lép, érti, miről van szó. ezek után most mondjuk lépni akarna, de ezt lehetetlenné teszed neki, és utána idejössz siránkozni. hát ez azért már eléggé logikátlan, h finoman fejezzem ki magam.

2012. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!