Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet azt elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet azt elviselni, hogy egy pasi úgy próbálja beállitani a helyzetet, mintha csak barátság lenne, de sokszor nem csak barátként viselkedik, de nem hajlandó a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nagyon fárasztó a helyzet , mert szeretném ,ha döntene és nem kellene azon tépelődnöm ,hogy mi is ez , kik vagyunk mi ketten egymásnak :/

2012. dec. 2. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

2 nap 9,5 óráig.

Most komolyan, szerinted van ember aki erre tudna válaszolni?

Mindenki más és más, van aki hamar feladja, van aki sokáig bírja.

Azt meg talán észreveszed, ha már nem tudod elviselni.

2012. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 3 évig bírtam.
2012. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 2 évig. Hagyd a fenébe.
2012. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni ,hogy érdemes-e elviselni azt ,hogy úgy érzem jól is működhetne ez a dolog ,de ő meg sem akarja próbálni . Kerüli a témát mikor én próbálom vele megértetni ,hogy nekem nem felel meg ,hogy le akar fektetni ,de kötődés nélkül . Nagyon nehéz ,mert vonzódom hozzá .
2012. dec. 2. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Öhm, hol itt a probléma amúgy? Egysterű: eléállsz és mogmondod, hogy mi va, ahelyett, hogy itt spekulálgatnál. Ha visszautasít akkor meg ágyő. Ha nem ezt teszed akkor te is ugyanolyan vagy mint a pasi, nem akarsz dönteni. Sőt azt mondod, ő szexet akar. Akkor ezek szerint ő már döntött, szexet akar, kapcsolatot nem.
2012. dec. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a gond ,hogy nehéz neki ellenállni . Az a gond néha,hogy az ember világosan és racionálissan látja más dolgait ,de mikor maga kerül olyan helyzetbe akkor korántsem tud olyan határozott döntést hozni . Velem most ez van ,soha nem gondoltam volna ,hogy hagyok magamból hülyét csinálni és most mégis ezt teszem .



Érdemes belemenni a "barátok extrákkal" dologba ? Tapasztalatok ?

Attól tartok nekem akkor még rosszabb lesz .

Tud egy nő érzelmek nélkül lefeküdni valakivel csak a puszta élvezetért ?

2012. dec. 3. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, elmondom az én tapasztalatomat. Most jöttem ki decemberben egy 4 és fél éves kapcsolatból, rám írt Sanyi és találkoztunk párszor, mind a ketten tetszünk egymásnak és ami pech, hogy ő pedig egy több mint 5 éves kapcsiból jött ki Augusztusban. Elsőre elmondta, hogy nem szeretne kapcsolatot, mert élni akar. Én ezt megértettem, mert hiába tetszik, nem ismerem annyira, hogy meg tudjam mondani összeillenénk-e és nincs kedvem megint lekötni magam. Elmondta nekem még egyszer ezt, mielőtt szexre került a sor, ezt nagyra értékelem benne, mert tudja, hogy nem akarok szórakozni. Élvezem, hogy kiléphetek a komfort zónámból és megtapasztalhatom ezt az egészet Sanyival.


Mondd meg neki mit érzel ezzel kapcsolatban, ha nem vesz komolyan, akkor hagy a pí-be.

21L

2016. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 5 év.

hagyjad a fenébe

2019. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!