Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felismerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni a tényleg aranyos lányokat?

Figyelt kérdés

Vannak lányok, akik, ha amolyan fullos jópasi vagy iszonyat aranyosak. Viszont elég egy rossz húzás, vagy nem tetszik nekik valami benned átmennek bunkó, depressziós, lelki roncs szintű szivatógépekké.


Most honnan tudhatom, hogy a lány pl akivel ismerkedek nem ilyen, és nem csak velem normális?


Honnan lehet tudni, hogy a lány alapból normális?


2012. dec. 4. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jó emberismerő sehonnan...,de szerintem azért le lehet szűrni,h ki milyen ember már egy-két mondatból!
2012. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban sehogy. Max úgy ha figyeled a gesztusait. Hogy viselkedik a körülötte lévőkkel az utcán. Pl. átadja a helyét egy idősebbnek, mosolyog egy kisbabára, kivárja a sorát, akár elnézést kér v. nem tudom. Vagy látod hogy beszél másokkal.
2012. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idővel minden kiderül :)
2012. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van 1 csak sajnos foglalt. Olyat meg nem adott megegyet a világ <3

Jobban nézek ki mint a pasija csak nem merek nála próbálkozni pedig ő almaim asszonya.

Mások szerint átlagos, nekem nem

2012. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelned kell a viselkedését, meg a modorát.

Ami szerintem minden embernél igaz, hogy egy kevésbé ismert emberrel máshogy beszélsz mint egy olyannal akit már évek óta ismersz. Megint más az hogy az idegenekkel szemben mi az alaptermészete, mennyire kedves, mosolygós, vagy mennyire az a lerázó fajta.

Egy egész regényt tudnék írni ezekről, de nem fogok csak egy példát a volt barátnőmről.

Amikor megismerkedtünk teljesen máshogy viselkedett velem, de én is úgy láttam hogy ő kedves aranyos lány. Mindig mosolygott, sosem volt agresszív, pörgött, sosem volt befordulva, meg nem is volt depis hangulatban sem, a barátaival. Amikor összejöttünk sokáig, az a vidám aranyos lány volt, mindig segített az embereken, anyámnak is nagyon sokat segített amikor én hetekig kórházban feküdtem, és anyám már nem bírta se fizikailag se idegileg egyedül a házimunkát. És egyszer csak amikor már nagyon összekovácsolódtunk akkor ugye kiderültek dolgok, a rossz szokásai, sok barátnője mondta hogy még nem ismerem őt annyira, amennyire kellene. És igazuk volt, nagyon is, robbant a bomba, sokszor szemétkedett velem, a későbbiekbe, amikor nem mentem el vele bulizni mert még lábadoztam a kórház után, akkor is totál bevolt sértődve és hisztizett napokig, sokáig kihasznált engem, meg nem egyszer volt olyan hogy elmentünk valahová bulizni a barátainkkal aztán engem otthagyott felhívott hogy ő hazament mert nem érezte jól magát, és amikor odamentem hozzá, akkor vagy beengedett, de akkor nagyon megbántott vagy elküldött oda.... Szóval ez olyan dolog hogy vagy jó csajt fogsz ki magadnak vagy nem.

2012. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
erről beszélek sajnos.
2012. dec. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!