Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van köztetek olyan, aki tényleg az igazán kedves, és aranyos, nem a nagyképű, mindenkit eltipró, és mindenkit megszerző lányokra bukik?

Figyelt kérdés

Régebben ismerkedtem egy olyan sráccal, aki azt mondta, hogy ő az aranyos, kedves, visszafogottabb lányokat szereti. Erre most egy beképzelt, nagyszájú, cicababa, flegma lánnyal kavar...

Jó, egy fecske nem csinál nyarat, tudom, csak úgy érdekel a véleményetek :)


Szóval a fent említett "az igazán kedves és aranyos" lányon azt értem, akit nem a bulizóhelyeken látsz minden hétvégén, aki tanul, okos, értelmes, meg tud szólalni egy társaságban, és nem csak úgy, hogy "Na mizzzuuh, csajszikáám?!" Aki szintén szeret csinos lenni, és kacérkodni, flörtölgetni, de csak egyel, akivel komolyan gondolja.

A tapasztalataim azt mutatják, hogy a fiúk nem bánják, hogy milyen "használt" már a lány, ha ki van szemöldökig sminkelve, meg úgy látszik, hogy benne lenne mindenben, akkor az már nyerő! És ez elég elszomorító nekem...

Mert oké, hogy amelyik fiú ilyen lányra bukik, az ő maga olyan is... csak hát akkor is kíváncsi vagyok a véleményetekre! :)


Kort is írjatok, legyetek szívesek!

Köszi! :)



2012. nov. 28. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

akad, igen


21

2012. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a barátnőm pont ilyen
2012. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van igen. 18
2012. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Van. Kor nuku!
2012. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok ilyen, de van egy haverom, aki megfelel a leírásodnak. Szóval igen, van.
2012. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Persze! :) De ilyen lányokból oly kevés van, hogy iszonyat nehéz őket megtalálni...
2012. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Tökéletesen az esetem lenne a leírásban szereplő kedves, aranyos lány. :)
2012. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ajjajj, mennyi :)

Hát Ti utcára nem szoktatok járni, hogy ott is összefussunk?? :D

2012. nov. 28. 22:36
 9/19 anonim válasza:

Minden ember más. Ez természet és környezet függő is.

S szerintem a legfontosabb, hogy érezzék egymás közt az érzést, ha nincs meg akkor felszínes az egész.

Én magamba nevébe beszélve nem szeretem azokat az embereket, akik be képzeltek, s zsarnokiak.

Én inkább vágyok olyanra, aki részben hasonlít rám részben meg teljesen elüt tőlem.

F20

2012. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Leírásodnak teljesen megfelelek. :)

Utálom a szilikonos, ribiket.

Kissé nagyszájú vagyok, viszont művelt.

Nálam megbuknak egyből az olyan nők akik nem tudnak kommunikálni normálisan.


20F :)

2012. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!