Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan érzem kínosan/zavarban magam a lány miatt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, mindketten a 20-as éveink végén járunk. Falubeliek vagyunk, de úgy nem nagyon ismerjük egymást. A lány (vagy inkább nő) férjnél van, gyerekeik is vannak. Viszont én sokszor azt érzem, mintha tetszenék neki, vagy nem tudom. Ma is kereste az egyik kolléganőmet, és mikor kimentem a folyosóra, és meglátott, akkor elmosolyodott. Mindig így szokott csinálni, ha meglát, néha még le is süti a szemét, de a mosoly mindig megvan. Nem tudom, mi ez, mert tényleg nem ismerjük egymást, szinte csak látásból, bár volt, hogy amikor átugrottam a boltba, ahol dolgozik, akkor egy-két poént eleresztettem, de ennyi volt. És néha már annyira kellemetlenül érzem magam, hogy ezt csinálja, végül is ha nem lenne családja, akkor oké lenne, és nem érezném ennyire kínosnak az ilyen szituációkat. Hangsúlyozom, hogy nem akarok tőle semmit, családos nő. Szerintetek tényleg lehetséges lenne, hogy bejövök neki? És ilyenkor mi lehet a helyzet legjobb megoldása? Köszi a válaszokat.

2012. dec. 4. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha férfjnél van akkor takarodj! Úgylátszik a lelkiismereted még nem hagyott cserben csak a ózan eszed.
2012. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább tanulj meg írni. :) Amúgy meg mondtam, hogy nem akarok tőle semmit, csupán feltettem egy kérdést, amire választ szeretnék kapni (úgyhogy olvasni is megtanulhatnál). Arra lennék kíváncsi, hogy miért viselkedhet így az illető.
2012. dec. 4. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tetszel neki.
2012. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Faluban, ha kikezdes a férjes asszonnyal akkor agyon leszel verve. Lehetsz erős gyerek a többség ígyis megzúz.
2012. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1. Nem akarok kikezdeni vele, de ezt már leírtam párszor. 2. Volt olyan a faluban, aki férjes asszonnyal kezdett ki, mégse verték meg. Sőt: a nő elvált, és összeállt ezzel a fickóval. 3. Nem vagyok erős gyerek. :)
2012. dec. 4. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy bejössz neki, de az is lehet hogy csak szimpatikus vagy neki. Pl meg lát és eszébe jut egy poén ami anno be talált stb.

A megoldás nehéz ügy. Ha nem akarsz tőle semmit úgy nyugodtan beszédbe elegyedhetsz vele és már is okosabb leszel. Ezt egy boltban nem lesz nehéz meg tenni, mivel biztos van valami kacat amit magadtól nem találsz meg ;)

2012. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mi ez, már a poénok előtt is sokszor csinálta azt, hogy mosolygott rám, de amikor egymásra néztünk, akkor hirtelen elkapta a tekintetét, és a földet kezdte el bámulni. Pont ezért kínos számomra ez az egész, nem szeretnék tetszeni neki, mert családja van.
2012. dec. 4. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy egy erős gyerek, de ez nem számít. Ha meg netán összevernek feljelented az illetőt/illetőket testi sértésért.


Az is lehet, hogy jobb a helyesírásom csak kapkodtam? Mondjuk erről felesleges vitatkozni.


A legjobb megoldás ha magasról leszarod a cuncit és ha kikezd veled megállítod.

2012. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!